2733
2734
عنوان

این پسر مناسب ازدواج هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 36 پست

نه. سنش کمه. شاغلم نیست

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

سنش کمه

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه چون هنوز سنش خیلی کمه

نمیشه فعلا نظر داد که خوبه یا نه

چون هنوز وارد زندگی نشده که ببینیم چجور درمیاد

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

اگر پدرش عصبی بوده و زمان کودکی اونو میزده، احتمال داره ایشون هم همینطور باشه. اینو یه روانشاس میگفت.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄

مشکل مامان باباش ب اون چ آخه 

ما داشتیم همچین موردی پیش مامان بزرگ چ بابابزرگش بزرگ شد مامانش طلاق گرفت شوهر کرد بابام زن گرفت هیچ کدوم پسرو گردن نگرفتن پسره درس خوند الانم معلمه خیلیم پسر خوبیه یعنی واقعا پسر خوبیه خود ساخته چقدر بدبخت زجر کشید انشالا هرکس مثل این و امسالش هستن موفق بشن تو هر زمینه ای

خانم وکیل آینده 😍👩🏻‍⚖️🤍🍂
عزیزم ایرانی نیست تو یه کشور عربیه پولداره که خوب بهش میرسن  سرکارم میره

خب پس فقط یکم سنشه که مشکل الان ولی درکل اگه قصدت جدیه میتونی بعد یکی دوسالی اینا تصمیم بگیری که شناختتم حد و حدودی نباشه

🌙
2706