2752
2734
عنوان

تاحالا شده از اطرافیان تون دچار الرژی شدید غذایی بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 91 بازدید | 19 پست
تاچن ساعت بعدش خوب شدی 

۲ ۳ ساعت من اصلا فجیع کهیر زده بودم

حتی صورتم چشام خط شده بود

و ما محتاج یک  حال خوب و یک اتفاق خوب غیر منتظره ایم 🖤🥀خداحافظ دوستان نی نی سایتیم 👋🪷🫂         
اره پسر من بچه بود عسل و موز داده بودم کهیر زده بود ی دکتر گفت بستری اکتفا نکردم بردم مرکز استان خدا ...

خدا کنه داداشمم زودی خوب بشه

اگه اینا مسلمونن                                                 یارب کافرم کن😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چن سال پیش یع داداشمو ازدست کلا داغ دیدع ایم بخدا تا داداشم یا خواهرم میگه سرم درد میکنه قلبم تیر ...

ن عزیزدلم نترس 

من از بچگی درگیرم فعلا زندم😁

اگر شهر بزرگی هستین تست آلرژی بده داداشت

بفهمید غیر موز چه چیزایی باعث کهیر هست

و ما محتاج یک  حال خوب و یک اتفاق خوب غیر منتظره ایم 🖤🥀خداحافظ دوستان نی نی سایتیم 👋🪷🫂         
وای خطرناکه؟بخدا خیلی استرس دارم همش دارم گریه میکنم تو درمانگاه ینی خوب میرسن بهش خدایا زود خوب بشه ...

خواهرزاده ی من هست ..این جوربچه هابه موز.گوجه فرنگی.بادوم هندی.بادمجان.فلفل.ادویه وغذاهایی که تنده حساسبت دارندوپوستشون کهیرمیزنه اگرشدیدباشه باعث خفگی میشه ..من به نیش زنبورحساسیت دارم یه بارزنبورنیش زد تمام دستم ورم شدیدکردباتب بالا..

بازخداروشکربرادرتون روبردیددکتربه خیرگذشت 

2731
تاچن ساعت بعدش خوب شدی 

اورژانس میومد بالاسرم آمپول وسرم میزدن نهایت دوسه ساعت بعد 

ولی تو نگران نباش بدن با بدن فرق میکنه واسه برادرت صلوات نذر کن به نیت امام زمان همین یکی دوساعت آینده خوب میشه به امیدخدا