2733
2734
عنوان

خانما شما هم موقع ظرف شستن لباساتون خیس میشه خصوصا قسمت شکم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 74 پست
آره چقدرمیگن بدهستش الان۱ساله مراقبم

من الان متوجه شدم همیشهههه خدا شکمم خیسه بخاطر ظرف شستن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من چند تا بلوز رو بارفیکس خونه آویزون دارم هر بار ضرف می شوم عوض می کنم تا بعدی خشک بشه. پیش بندم خوبه. مامانم سشوار رو تو برق داره بعد هر بار ظرفشویی بدو سشوار می زنه خشک می کنه

اره پیشبند گزینه‌مناسبیه من هیچوقت نمیزدم

آره دکتر به مادرم گفت عوارض داره

من سینکم عمقش زیاده تو خونه خودم ایطور نمیشم ولی خونه پدر شوهرم که میرم رو شکمم خیس میشه سینکشون عمقش کمتره 

2731
شکم و سینه هام

پیشبند استفاده کن

قدرخودمونو نمیدونیم که

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
جلو سینکی بخر

چی هست

واسه من هم شکمم خیس میشه هم پشت شلوارم چون دستامو خشک میکنم😁

نه دیگه از این به بعد رعایت نن

نه دیگه از این به بعد رعایت نن

کن

من الان متوجه شدم همیشهههه خدا شکمم خیسه بخاطر ظرف شستن🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

منم ازدختریم اینطوری بودم

ولی دردهاش الان نشون داده

البته عفونت وکیست و.....ندارم

ولی برای سومی میگن احتمالارحمت سرده نمیشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706