2752
2734
عنوان

تا حالا ادمای دل پاک اطرافتون دیدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 202 بازدید | 20 پست

همسر سابقم خیلی انسان شریفی بود

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره زیاد دیدم 

همشون آروم و خوبه زندگیشون خداروشکر 

اتفاقا با یکیشون تازه آشنا شدم همکلاسی دانشکاهمه 

با اینکه همه درس خونن😅 ولی این از همه درس خون تره

و خیر همه رو میخواد سعی میکنه هرچی بلده هر منبعی داره به بقیه بده 

خیلیم خوشحال و شاده

عاشق خدا و عاشقان او❤️‍🔥

اره تقریبا زیاد دیدم تومحل کارم میومدن،ادمهای خوب باروان پاک چون ایمانشون خوبه وتوکل دارن مشکلات به چشمشون نمیاد بعضی وقتها که کارشون گیرمیکرد من عصبانی میشدم اونا منو دلداری میدادن خیلی برام جالب بود 

یادبگیریم عقده هامونو سردیگران نریزیم،ودرتاپیک ادب داشته باشیم واستارتر رو درک کنیم نه سرزنش
2731
همسر سابقم خیلی انسان شریفی بود

ببخشید اگه ناراحت نمیشید، میشه بگید چرا جدا شدید؟

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علی الحسين و علی علی ابن الحسين و علی اولادالحسین و علی اصحاب الحسین
ببخشید اگه ناراحت نمیشید، میشه بگید چرا جدا شدید؟

قضیش خیلی مفصله، مجبور به جدایی شدیم، خدا حفظش کنه همه از خوبی مثالش میزنن، اما متاسفانه بعد از جدایی، بدبخت شد

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.