2733
2734
عنوان

تازه عروسا شما هم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 27 پست
خوبه اینجوری ؟؟چه مدت آشنایی داشتین

بنظرم خوب نیست! اشنایی ما در حد یک ماه بود ولی خب واقعا تو دوره اشنایی همه چیز رو ادم متوجه نمیشه از طرف مقابلش، بنظرم بین عقد و عروسی باید چند ماه فاصله باشه تا هم دو نفر همو بشناسن و هم به شرایط جدید عادت کنن ، واسه من هنوز سخته

عادت نداری  من ازدواج نکردم ولی غذا میپذم بنظرم چیز سختی که میگی نیست مخصوصا الان که لباس و ما ...

میدونی منم این کارارو وقتی مجرد بودم انجام میدادم اما اونجا اختیار به خودم بود ، من شوهرم خیلی رو همه چیز حساسه کوچک ترین اشتباهی نباید بکنم چون یک روز کامل باهام قهر میکنه و این خیلی رو مخه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم خوب نیست! اشنایی ما در حد یک ماه بود ولی خب واقعا تو دوره اشنایی همه چیز رو ادم متوجه نمیشه از ...

من بعد از یکسال هنوز عادت نکردم تعجب کردم گفتم شاید برات راحت بوده . انشاالله خوشبخت بشین

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
میدونی منم این کارارو وقتی مجرد بودم انجام میدادم اما اونجا اختیار به خودم بود ، من شوهرم خیلی رو هم ...

ط هم بهش اهمیت نده تا حالش جا بیاد مثلا سر چی قهر میکنه؟

2731
کوکچک ترین چیزا ناراحتش میکنن کلا ادم قهرویی هستش😂اگه قبل ازدواج میفهمیدم قبول نمیکردم بیاد خاستگار ...

مثل منه😂انقد تو این ی سال شوهرم حرف زد باهام و دعوام کرد تا درست شدم الان رسیدم به ۴۰ درصد قهرو بودن

ظاهرن من باید شوهرمو بزنم تا ادم شه پس😂

اره موقعی که قهر می‌کنه باهاش دعوا کن بگو خسته شدم و... درست میشه .من خودم اینجوری خوب شدم😂

اره موقعی که قهر می‌کنه باهاش دعوا کن بگو خسته شدم و... درست میشه .من خودم اینجوری خوب شدم😂

من چن روز پیش دعوا کردم دیدم میگه تو با این اخلاقت بدرد من نمیخوری پاشو بریم طلاقت بدم😂

من چن روز پیش دعوا کردم دیدم میگه تو با این اخلاقت بدرد من نمیخوری پاشو بریم طلاقت بدم😂

اهمیت نده به حرفش پس هر موقع قهر کرد اصلا نرو منت کشی