2752
2734
عزیزم دست خودش که نیس خیلیا اینجورین. دکتر بردی معمولا ت ۷.۸سال خوب میشن.

بهتره اینجور مسائل بین خودشون باشه 

من مادربزرگم اینا یه همسایه دارن پیرزن بیشتر از ۹۰ سالشه ولی الانم میگم اون قدیما دختربزرگ بود ولی جاشو خیس میکرد😐 

خودش میشنوه ناراحت میشه 

🤍🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب درستش اینه پوشک نمیگرفتی میگفتی یه تیکه پلاستیک میشه بدین زیرش پهن کنم یه وقت بچه است پیش میاد

منم یادمه ۱۴سالم بود شب خونه یه اقوام خوابیدیم اونام دوتا خواهر بودن ۱۴ ساله و ۷ ساله مثل منو خواهرم زیر همه مون شب پلاستیک پهن کردن انقد تعجب کردم چون خودشون سابقه شب ادراری داشتن 

پوشک خیلی ضایعه

بهتره اینجور مسائل بین خودشون باشه  من مادربزرگم اینا یه همسایه دارن پیرزن بیشتر از ۹۰ سالشه و ...

بله صد در صد اسی اشتباه کرده گفته ولی خب جاریش باید درک بالایی داشته باشه و واقعا محرم باشه و درک کنه که همچین مسئله ای ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد

آخرین باری که پوشک کردی تا چه سنی برای مسافرت

ببینید من دخترم ۲سالگی گفت جیششو

پسرم ۲سال و۵ماهگی گفت ولی بازم مهمونی میخاستم برم پوشک میکردم چون تو مهمونی سرگرم میشد.ولی بیرون پارک و خونه پدرم یا مادر شوهرم تند تند یاداوری میکردم و پوشک نمیکردم

2706