2733
2734
عنوان

سونو رفتم میگه بچه مرده میشه بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 60 پست
عه تو مشهدی؟ سونوگرافی مژده شمس رفتی؟ سونوگرافی دکتر محمدجواد کوثر هم تو مطهری شمالی خیلی دقیقه. مژد ...

اره پیش  مژده شمس رفتم

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

انشالله اشتباه باشه 

ولی نی نی انگاری رشد نکرده ضربان هم نداره .

برو ی جای دیگه سونو واژینال

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
2731
🥺🥺🥺طفلی دخترم آنقدر گریه میکرد وشکممو می‌بوسید می‌گفت لطفا آبجی داداشم نمیره من با گریه اش گریم گ ...

عزیز دلم، ان شاالله که اشتباه شده یه جای دیگه هم برو

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
نه هیچ علایمی ندارم

پس صبرکن حالا انشالله دکتر اشتباهی تشخیص داده عصرهم برو ازاین دستگاههای نوار قلب جایی نیست بری درمانگاها دارنا

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
کدوم شهری ؟ هیچ علائمی نداری ؟

مشهدم نه فقط وقتی بار سنگین برمیدارم یا خیلی تو ماشین تکون میخورم یه کرد دل درد خیلی خفیفی میگیره

خدایا امیدم فقط به تویه♥️🥀
🥺🥺🥺طفلی دخترم آنقدر گریه میکرد وشکممو می‌بوسید می‌گفت لطفا آبجی داداشم نمیره من با گریه اش گریم گ ...

بمیرم الهی

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
مشهدم نه فقط وقتی بار سنگین برمیدارم یا خیلی تو ماشین تکون میخورم یه کرد دل درد خیلی خفیفی میگیره

خب ببین من یه جا بهت آدرس میدم خیلی خوبه 

دکتر من فریده انصاری بود 

بیمارستان پاستور سونو داره قیمت سونو های بیرون هست برو آدرس مطب دکتر سونو رو بگیر

دکتر سونو مرد هست

بعدازظهرا مطب میشینه

مطبش روبه‌روی بیمارستان قائم دقیقا جای پل هوایی تو ساختمان پزشکان هست

منتها من یادم نمیاد آدرس و فامیل دکتر رو

دستگاه ها خیلی دقیق هست و خود دکتر هم خیلی خوب میفهمه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
انشاالله بیشتر برای دخترم ناراحتم و از کورتاژ میترسم😔

میدونم گلم خیلی سخته، خدا کمک کنه ان شاالله اول سالم باشه ولی اگرم خدای نکرده نبود بزودی جاش سبز بشه

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
2706