2733
2734
عنوان

جرئت دارین خودتون با تیغ دستِتون رو بِبُرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 83 پست
چقد ب اون پروفت عادت داشتممم

میشه یه مدت به این عادت کنی🥲

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

اون روزایی که افسردگی شدید داشتم از آسیب زدن به خودم لذت می بردم

به هر طریقی یا بدنمو زخم کنم یا خودمو بزنم و...

ولی حالش رو نداشتم اسم کسی رو بنویسم و... 😣

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ‌پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم ❤️‍🔥 "سیاوش کسرایی"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان که ازدواج کرده فک کنم گذاشته کنار این کاراشو 

اسم رلشو با تیغ نوشته بود رو دستش با کس دیگ ازوداج کرد یا باهمون شخص.؟

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2731
اره عزیزممم حالت خوبه خوبی خودت

😘😘

خوبم به‌ خوبیت عزیزم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اسم رلشو با تیغ نوشته بود رو دستش با کس دیگ ازوداج کرد یا باهمون شخص.؟

با همون تقصیر پسره بود بهش میگفت رگتو بزن یا خودتو از پشت بوم بنداز که فقط دست و پات بشکنه 

خودم شاهد بودم که اینا رو بهش میگفت 

پسره روانیش کرد 

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�

یه سوال بپرسم مسخرم نمیکنین؟ چطور رگ رو بزنن میمیرن ولی دست رو قطع کنن زنده میمونن؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
با همون تقصیر پسره بود بهش میگفت رگتو بزن یا خودتو از پشت بوم بنداز که فقط دست و پات بشکنه  خو ...

الان بااون روانی ازدواج کرده؟کودوم خری از سر عشق میاد چنین چیزی ب طرف میگه؟چقدر احمفه ک بااون ازدواج کرده و چقدر حماقتش بیشتر میشع وقتی بچه بیاره

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
الان بااون روانی ازدواج کرده؟کودوم خری از سر عشق میاد چنین چیزی ب طرف میگه؟چقدر احمفه ک بااون ازدواج ...

عزیزم الان من اگ عشقم بیاد بم بگه خدتو پرت کن یا رگتو بزن برام فیلم بفرس قبول میکنم 

بستگی داره این حرف از سمت چه کسی باشه 

شاید منو دیوونه کنی ولی واقعا اگ عشقم اینجوری بگه اول میزنم تو دهنش بعد قبول میکنم 😐

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
الان بااون روانی ازدواج کرده؟کودوم خری از سر عشق میاد چنین چیزی ب طرف میگه؟چقدر احمفه ک بااون ازدواج ...

پسره متاسفانه آدم نبود 

خانواده دخترخالم به شدت مخالفت میکردن 

ولی اینا فرار کردن دوبار

یه افسانه هست که میگه:                                          اگه یهو قلبت درد گرفت و تیر کشید                            یعنی کسی که دوستش داری،                                    جونش در خطره....💔                                                                                                                           اگه امضامو خوندی ممنون میشم برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستی☺�
2706