2752
2734
من خودم چند سال همین حرفها رو به خودم میزدم ولی بشین فکر کن خدا مسبب الاسباب حکیم کریم راحت میتونه م ...

انشاالله خدا دلتو آروم کنه  فقط میدونم خدا بد بنده هاشو نمیخاد ، برا خودم چیزایی پیش اومده که فعلا نمیتونم بگم درموردش ،ناامید نشو بازم صداش کن

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ❤️ 

اسی حدیث شریف کسا چلشو بگیر اگه نشد بازمبگیر  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
2731
میشه توضیح بدید باید چکار کنم ؟؟!!!!

صبور باش، ن اینکه منتظر بمونی واقعا رها کن 

قضاوت هرگزززز نکن راجب همه چی بی قضاوت باش 

وابستگی از ذهن ب وجود میاد هرگز عشق واقعی وابستگی نیس ،و راجب بقیه چیزا هم صدق میکنه، وابسته به هیچی نباش تو دنیا باید قلبا اینو بفهمی وبپذیری دنیا متعلق ب ما نیس ن آدم هاش ن وسیله هاش فقط اومدیم بگذریم ازینجا 

رها کن تا بدست بیاری، واقعا رها کن بخاطر این نباشه که به دست بیاری، باید رها کنی براتم مهم نباشه این خیلی عجیبه ولی واقعا چیزایی ک میخای میاد سمتت

التماس کردن از وابستگی میاد، از خدا بخاه اما لطفا التماس نکن تو خودت خدایی فقط این خصوصیات مادی نمیزاره خلق کنی 

دنیا درون توعه بعد تو التماس میکنی واسه چیزای مادی ؟

وقتی اینارو درک کردی و عمل کردی نتیجه میبینی اینکه بخونی و دوروزم رعایت کنی و منتظر باشی به خاستت برسی، الان میگم نمیرسی، باید رها کنی هرچیزی که باعث شده این تاپیکو بزنی 

تونمیدونی‌کجایی!بهش‌فک‌نکن‌چون‌قرار‌نیس‌بفهمیم