2752
2734
عنوان

کسی قرص آسنترا مصرف کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 71 پست
بعد از یک ماه عوارضش از بین میره.. و خیلی حالت رو خوب میکنه. ولی اوایلش پوستت کنده میشه تا بهش عادت ...

ببین من نمیخوام خانوادم بدونن میخوام درمانم را شروع کنم‌.یواشکی رفتم دکتر.حالا مشکلم اینه اگه عوارضش زیاد باشه که میفهمن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خودم نرسم.. به نظر من تحمل کن و ادامه بده. 

ممنون عزیزم.دیدم اطلاعاتتون کامل هست،حدس زدم کادر درمان باشید🌹

با کلردیازپوکساید با هم نوشته برام.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
حالت تهوع داری.. ولی بالا نمیاری که بقیه بفهمن... بعدشم نگو که حالت تهوع داری

همین برام مهم بود...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توی من باعث بی خوابی شده بود. بعد چون من صرع دارم، بی خوابی برام مثل سمه و تشنج هام رو تشدید میکنه.. ...

آره درسته بی خوابی برای صرع سمه

من اضطرابم بالاست،سابقه افسردگی دارم دکتر گفت اضطرابت درمان نشه اسکیزو میشی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرص 50 برات گذاشته یا 100؟؟ 

ببین اشکال نداره درخواست بدم؟اگه مشکلی نیست عکس نسخم را بفرستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه حالتایی داشتی؟

بی خوابی شدید ، احساس پرواز و خلأ. استفراغ ، بیییی اشتهایی ، تپش قلب شدید ، و  حمله شدید پانیک

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
بی خوابی شدید ، احساس پرواز و خلأ. استفراغ ، بیییی اشتهایی ، تپش قلب شدید ، و  حمله شدید پانیک

اینکه خیییلییی بد میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خوردم

خیلی خواب آلودگی داشت برام شدید همیشه خواب بودم

ولی کامل حالت اضطراب و طپش قلبمو برد و خیلی حالمو خوب کرد یهو خودم سرخود گذاشتم کنار به حدی سرگیجه داشتم تا ۱۰ روز که راه نمیتوستم برم خیلی شدید 

الانم بعد کذشت ۸ سال بهترم اما حالتاش اومپه سراغم دکترمم میگه باید شروع کنی اما از همین خواب آلودگیش میترسم

پسرم شهریور ۹۷ اومد و شد تموم دنیای ما❤️❤️❤️
2706