2733
2734
عنوان

پوست و زیبایی🌸🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 62 پست
سلام عزیزان     ممکنه منم راهنمایی کنین لطفا     زیر چشمم کمی گود هست دوبار مز ...

طبق تجربه میگم خیلی از مراجعه کننده هام این مشکلو دارن که زیر چشم زدند و موثر نبوده بهتره پیش ادم متخصص و برند خوب استفاده کنید 

و از کرم های دور چشم خوب استفاده کنید

ترجیحا بهتره سرم خالص هیالورونیک اسید بزنید تا این روغن ها وقتی پوستتون مختلط هست !چربی پوستتون بیشتر میشه و خیلی دلایل دیگ!

فقط دقت کنید که هیالورونیک اسید خالص لیتری تقریبا ۷۰ یا ۸۰میلیونه حتی  بیشتر پس وقتی یه سرم ابرسان ۸۰هزارتومنه یکم بهش شک کنید منظورم به محصولات چینیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

طبق تجربه میگم خیلی از مراجعه کننده هام این مشکلو دارن که زیر چشم زدند و موثر نبوده بهتره پیش ادم مت ...

ممنونم عزیزدلم

یه برند یا کلا محصول خوب باتوجه به توضیحاتی که فرمودین معرفی میکنین لطفا؟

25 سالمه و یکی دوتا میلیا هم روی صورتم دارم متاسفانه

دوستهای قشنگم میشه لطفا برای حاجت رواییم دعا کنین به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم