2733
2734
عنوان

۱۲ روزه مژه کاشت کردم این حجم ریختن عادیه؟عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 73 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم حدود ۵/۶ماه اوستنشن مژه انجام دادم تمامممم مژه های ریخته انقد مژه داشتم همه فک میکردن اکستنشن کر ...

خدا خیرتون بده از تجربیاتتون میگین درس عبرتی میشه برای منی که مژه هام خودش عالیه اما یه خوره ای افتاده بود به جونم که برم انجام بدم...شمام روغن کرچک بزن مژه هات زود بلند میشه❤️

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2731
اخرم مژه خودشون میریزه یه چشم کچل تحویل میگیرن

دقیقا 

همون ۴ تا نخ مژه ام به باد فنا می‌ره دیگه واویلا

خدایا شکرت که معجزه کردی برام،من با تو به هرچی خواستم رسیدم شکرت که منو نجات دادی🤍🕊️

حدعقل یک ساعت و نیم دوساعت زیر دست مژه کار بودم ریزششم دونهدای بود ولی بازم بستگی ب کیفیت مواد و مراقبت خدت داره

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
من مژه موقت گزاشتم ک تقریبا سه هفته اینا موندگاری داشت دستش هم تند بود سریع گزاشت مژه های خودم اصلا ...

کدوم آرایشگاه رفتی؟

تهرانی؟

ادرسشو بده

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
این موقته _ مراقبت نکنی یه هفته هم نمیمونه  چقدر گرفت ازت ؟؟  ۱۰۰-۱۲۰ تومنه

من تابستون مارسال 600دادم مژه والیوم

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2706