2752
2734
عنوان

به شوهرم هیچ میل جنسی ای ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دوسش داشتم

نمیشه به تنهایی 

کاش اگه فقط دوست داشتن بود همون دوست میموندید

حتما برید پیش مشاور نیاز به روانکاوی و احتمالا س ک س تراپ دارید و شاید باید داروهای هورمونی استفاده کنید

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

احتمالا دوسش نداری آخه اگه داشتی که خودت پیش قوم میشدی

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
😑😑😑 اومدی با یکی دوست شدی که هیچ حسی بهش نداشتی بعدشم تازه چون حسی نداشتی کلی باز تلاش کردی بهش ب ...

دوسش داشتم و دارم ولی توی مدت دوستی و ازدواجمون خیلی احساس افسردگی شدیدی داشتم و بی دلیل گریه میکنم یا خودمو حبس میکنم توی حمام و گریه میکنم و نمیذاره مشاوره برم و میگه خودم روانشناسی خوندم خودم مشکلتو حل میکنم ولی هیچ کمکی نمیکنه و روز به روز دارم بدتر میشم

اون اصرار نمیکنه یا نمیخام به زور انجام بده؟ 

چرا به میل اون رابطه داریم ولی اولین رابطمون بعد از شب ازدواج خیلی خاطره بدی برام ساخت و بعد اون بیشتر از قبل بی حس شدم

اینطوری ادامه بدی همین قدر سرد و بی روح یهویی یکی از بیرون سرمیرسه هوارمیشه سرزندگیت و شوهرتو چنان گرم میکنه ک انگار ازاول تو نبودی

..تو میمونی و حسرت و پشیمونی

برای سلامتی امام زمان یه صوات بفرست🙏
2706