2733
2734
عنوان

باورهای خنده دار خودتون و اطرافیانتون در بچگی چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 39 پست
فکر میکردم اگر تلوزیونو بشکنم میتونم برم اون ور پیش آدما یا لمسشون کنم🙂😂

وای سر این من ماجرا داشتما🤣

مارو وقتی کلاس امادگی بودیم قرار بود ببرن برنامه کودک تلوزیوین(از اینا که خاله ها میان و اینا) بعد من همش میگفتم یعنی الان میخوان شیشه تلویزیونو بشکنن منو پرت کنن اون تو بعد چجوری میخوان در بیارنم بیام خونه🤣

میگفتم نه من نمیرم مامانمم گیر داده بود من پول دادم باید بری اخرشم نرفتم و یه دست کتک مفصل خوردم از مامانم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر میکردم صدای رعدو برق و آسمون قرمبه ماله اینه که کلی بشکه اون بالا روی ابرا هست که به هم میخورن و صدا میدن

فکر میکردم بارون جیش یک و برف جیش دو خداست...خاک بر سرم

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  
وای سر این من ماجرا داشتما🤣 مارو وقتی کلاس امادگی بودیم قرار بود ببرن برنامه کودک تلوزیوین(از اینا ...

آخییی😂

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗               «یه دختر ناناز قراره تا چند ماه دیگه مهمون خونمون شه😍✨👧🏻»                                                                            گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
2731
نسل ما بهتر زندگی کرد من اون سادگی و صمیمیت قدیم بیشتر دوستدارم نه الانو

بازم حسرت زیاده عزیزم حسرت جوونی که نکردیم☹️

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
بازم حسرت زیاده عزیزم حسرت جوونی که نکردیم☹️

برا امضاتون صلوات فرستادم 

من دهه هفتادی ام با شصتی ها زندگیمون ی جور بوده تقریبا .چرا بنظر خودم خوش گذرانی هم کردیم ولی خوب بیشترش با ترس بوده .مثلا می‌رفتیم کلاس تقویتی بعدش می‌رفتیم تو بازار گشت میزدیم دیر میکردیم می‌گفتیم معلممون دیر اومد   فک کن شیطنتمون در این حد 

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا
برا امضاتون صلوات فرستادم  من دهه هفتادی ام با شصتی ها زندگیمون ی جور بوده تقریبا .چرا بنظر خو ...

فدات عزیزم_پس شما دل وجراتتون ازمادهه شصتیابیشتربوده😂😂😂😜

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
فدات عزیزم_پس شما دل وجراتتون ازمادهه شصتیابیشتربوده😂😂😂😜

اره بیشتر بود .یادش بخیر تو مدرسه هم تخمه نمیذاشتن. ببریم زنگ استراحت جیم می‌زدیم می‌رفتیم بیرون تخمه و بستنی میخردیم میوردیم تو کلاس می‌خوردیم   چقد دلم خواست دوباره برگردم به اون روزاا...ولی خوب بیشتر با ترس بود ولی بازم خاطره شیرین میشد.مارو نمیذاشتن حتی اصلاح صورت کنیم تو مدرسه سر صف نگاهمون میگردن حتی ضدآفتاب زدن هم قدغن بود و هرکی میزددختر بد مدرسه بود   همه هم میزدن  

خدایا کمکم کن جزتو کسیو ندارم .خدایااا تورو خدااااااااا