2733
2734
عنوان

خرج زندگیتون در ماه چقدره? من با جزییات میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 32 پست

2 نفر هستیم 

گوشت حدود 2 تومن 

مرغ حدود 500

خرید فروشگاه ک شامل همه چیز میشه شوینده حبوبات مواد صبحانه برنج روغن رب و... 1.5

نون حدود 200 

میوه و تره بار و سبزی و ادویه حدود 500 (شهرما ارزونه میوه و.. )

اینترنت 150 و بنزین نفری 150 ک 300 میشه  و قبض ها  300  و شارژ ساختمان هم 150

رستوران 500 ماهی 1 بار نهایتا بریم 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

قبلا خیلی بی برنامه خرج میکردم

بود خرج میشد نبود لنگ میموندم

تازگی دارم میفهمم مدیریت چیه بعد اینکه ۲سال گذشته ازینکه با تاپیک پس انداز آشنا شدم

ولی خدایی سخته یهو بخوای ازونهمه ولخرجی مدیریت کنی و جلوی هریدای الکیو بگیری

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خرج یکماهمون حدودا ۵ یا ۶ تومن 😐 

هرماه لباس نمیخریم 

سه نفریم من و شوهرم و یه پسر دو ساله 

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
خونه و ماشین از خودمونه ۳ نفریم ۲۰ تا ۲۵ میلیون  درامد ماهی چ🤌س تومن ( ۱۲ میلیون)

با۱۲تومن چطور۲۵تومن هزینه میکنی درامدجانبی دارید؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

من عقدم،شهریه باشگاهم هست در ماه،خیاطی میکنم دوتا یا بیشتر هم پارچع در ماه میگیرم واسه دوختن و ریزه خریدای خیاطی شامل پلاستیک الگو و ریسه و نوار مغزی و... 

هر دوسه ماه یکبار هم میرم دکتر پوست مثلا این ماه بعد از دوماه دوباره رفتم.دیگع همین،شارژو نتو اینام شاملش میشع،لباسم با همسرم میخرم همیشه  

جمعشو نمدونم چقدر میشه حدودا

خرج کرد ها متفاوته مثلا من و همسرم شاید ماهی 4 تومنم خرجمون نشه به چند دلیل : یک من صبحانه و ناهارم تو محل کارم میخورم ، کافه و رستوران زیاد نمیریم و نهایت ماهی بین 1 تا 1 ونیم از بیرون غذا و .. بگیریم ،10 کیلو برنج رو تقریبا 6 ماه میخوریم مهمون هم اصلا نداریم همسرم زیاد میوه خور و گوشت خور نیست - مادرشوهرم هر از گاهی یه مرغ یا چند بسته ماهی و .. بهمون میده باقلا و سبزی خشک و ... متوسط انگار ماهی یه تومن خوراکی برامون میذاره کنار برا همین مخارجمون زیاد نیست اجاره خونه نمیدیم ولی تاااااااااا دلت بخوااااااد قسط داریم واسه همینم زیاد دستمون برا خرج کرد باز نیست- مخارج خودم هم جز خورد و خوراک متوسط ماهی یه تومن اگه رفتم باشگاه میشه ماهی 2

هیچ وقت درست و حسابی نمیشینم حساب و کتاب کنم 

بدون اجاره شوهرم میگه خرجمون حدود ۴۵ -۵۰ تومنه 

خرج خونمون هم از شما کمتره نمیفهمم این پولها رو چیکار میکنیم کجا خرج میشه واقعیت دو نفریم و تهران هستیم اما خوب مسافرت زیاد میریم دوتا هم ماشین داریم 

2706