2733
2734
عنوان

خدا ادمای بدو بیشتر دوس داره؟💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست
خدا این جور آدما رو به حال خودشون ول کرده عزیز... تا اعمالشون سنگین و سنگین تر بشه.... خدا گفته اگ ...

اصلا مشکل این نیست که چرا به بدا میده، اوکی به اونا بده 

ولی مسئله اینجاس پس چرا به خوبا نمیده؟

خب ب خوبا هم بده!! ادم دلش میگیره وقتی میبینه منی ک حقی از هیچکس ضایع نکردم چرا وضعیتم اینه؟ چرا یه فرصت خوبی برام پیش نمیاد؟! چرا تو هرکاری میرم جای اینکه خدا راهو باز کنه انگار بیشتر گره میوفته؟ چرا ادمای بد شرراه خوبا قرار میگیرن و اذیتشون میکنن؟💔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینکه حق کسی و خورده و کسی و اذیت کنه قطعا جوابشو میبینه به هر شکلی ! چون زمین گزده و به کارما بشدت ...

اخه حتی اون زرنگی هم ذاتیه عزیزم! خدا خودش تو وجود بعضیا خیلی گذاشته تو وجود بعضیا کمتر… دست خود ادم نیست که این خصلت..!

میدونم میشه یاد گرفت، ولی بازم هیچوقت مث کسی ک ذاتا هفت خط و زرنگه‌ نمیشه..

عزیز دلم میدونی این یه حکمتی داره فک میکنی خدا که عادل بودن یکی از صفاتشه چرا باید اینشکلی روزگارو ...

اخه این که اصلا انصاف نیست….

هر کسی صد بار صدا بزنه و اون نتیجه ای ک میخواد نبینه، دیگه ناامید نمیشه؟؟💔

2731
اخه حتی اون زرنگی هم ذاتیه عزیزم! خدا خودش تو وجود بعضیا خیلی گذاشته تو وجود بعضیا کمتر… دست خو ...

دقیقا ،اینو هم قبول دارم

اما واقعا خدا به همچین بنده هاییش افتخار میکنه 

.
اوکی اون ادمای بد به کنار  ولی پس نتیجه ی خوب بودن کجا میره؟خوبا چزا هیچ سهمی ندارن انگار؟😔

این یه قانون کلیه که هیچ کار خوبی بی نتیجه نمی‌مونه همون‌طور که همیشه میگیم هیچ تلاشی بی ثمر نمیمونه...همه چی به وقتش اتفاق میفته ،همونطوری که خدا میگه چه بسا چیزی رو دوست دارید اما اون برای شما بد ،و در مقابل هم چه بسا چیزی رو دوست ندارید و اون براتون خوبه.

تو به واقعه عاشورا فکر کن، دیگه خوبتر و معصوم تر از پیامبر و اماما کیه تو این دنیا؟ به صحنه هایی که حضرت زینب و رقیه دیدن فکر کن...به سختی که کشیدن...و در آخر هم حضرت زینب گفت من جز زیبایی چیزی ندیدم. چرا؟ چون به حکمت خدا ایمان کامل داشت.

از خدا برات بهترینارو میخوام،ناامید نباش رفیق خدا برات معجزه می‌کنه🙃🥰🤍

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋