2733
2734
عنوان

متاهلا خونه ارایش میکنید!!!؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 683 بازدید | 43 پست
شوهرت تو دلی میگه حتما

چرا اینطور میگی شوهرت سلیقش اینطوریه که کامل آرایش کنی پیشش

حالا یکی پوست و ابرو هاش خوبه چه اهمیتی داره چهار لایه آرایش کنه

من کلا آرایش نمیکنم

تازه امسال حتی عید هم آرایش نکردم،😬

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه والا من همیشه فقط رژ میزنم و یکم ریمل چه بیرون چه خونه شبیه سمندونم نمیشم شما از بس زدی شوهرت به ...

تو اینستا ویدیو هارو ببینید نوشته بدون ارایش واقعی و بدون ارایشی که پسرا فک میکنن. بینیشو کوچیک میکنه رژ کمرنگ خیلی طبیعی میزنه کانسیلر کرم پودر ریمل یک عالمه میماله ولی هنوزم نچرال دیده میشه. بستگی داره ارایش کاملو به چه نحوی بکنی. 

هیاهوی بسیار برای هیچ ....

اسی جون لامصب عکس پروفایلت هم یه من آرایش کرده😅

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
تو اینستا ویدیو هارو ببینید نوشته بدون ارایش واقعی و بدون ارایشی که پسرا فک میکنن. بینیشو کوچیک میکن ...

به نحوه آرایش کردن من ربطی نداره 

من این حدو فقط برا مراسما میرم آرایشگاه اونم صدجا رفتم کلا نمی‌پسنده 

همیشه همون رژ و ریمل داشتم فقط خیلیم مرتب و نازه 

از اول نخواستم پوستم داغون کنم و بخش عظیمی از وقتمو برای آرایش کردن هدر بدم بجاش ب پوستم رسیدگی میکنم که چهره ساده م شبیه سمندون نباشه

بفرستم واست ؟ قشنگ ببینی😬

اره بفرس