2733
2734
عنوان

خانواده ی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 54 پست
اینکه شما میری بهشون سر میزنی اما اونا نمیان شاید از رفت و آمد خوششون نمیاد، بدون دعوت نرو. اونا رو ...

نه بابااهل رفت وآمدن حداقل خونه ی  برادریاخواهراشون

اینم برادرشونه نبایدبیان؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=336066571]حقیقتا اصلا درک نمیکنم چرا ناراحتی خب دلت میخواد اونا بیان دعوتشون کن[/QUOTE خوب م ...

خب میگی شام ناهار میری خونشون 

عوض اون شام و ناهار ها دعوتش کن 

شاید اخلاقت یه مدلیه نه اینکه بد باشی ولی مثلا بقیه خیلی حال نمیکنن با تیپ شخصیتت

شایدم مثل خونه من کسی نمیاد مگر دعوت کنم منم جایی نمیرم مگر دعوتم کنن

ولی دیدم بقیه باهم هی در حال رفت و آمدن 

اصلا هم ناراحت نمیشم با کسی هم بد نیستم 

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2731

عزیزم شما هرچی باشه بازم غریبه ای ما هم با عروس ها فامیل بیشتر رفت و آمد داریم راحت تریم به عروس غریبه بیشتر احترام می‌گذاریم و تا دعوت نکنن نمیریم تهش فامیل آدم باهاش راحت تره البته در نهایت کلا از عروس خوشمون نمیاد چه غریبه چه فامیل 

ای بابا خب نیان ب درک خواهرمن انقدررر خوبی کردم آخرش چوبشو خوردم خواهرشوهرم میومد خونم میلومبوند و میخورد هرچی توخونه داشتم براش جدامیکردم میبردباخدش آخرش که چی زنگ زد کلی چرت و پرت و حرفای بد زد بهم الانم دوساله قطع رابطه ام باهاشون ازهمشون بدم‌میادنمک ب حرومای وحشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
من از خدامه نیان خونه‌م. چیکار داری تو برو وقتی هم میری سنگین یه جا بشین و صمیمی رفتار نکن. فقط هم ب ...

نمیشه که سنگین یه جابشینم اونوقت بایددرودیوارونگاه کنم من یانمیرم جایی اگه هم رفتم نمیتونم یه جاتنهایی بشینم 

ای بابا خب نیان ب درک خواهرمن انقدررر خوبی کردم آخرش چوبشو خوردم خواهرشوهرم میومد خونم میلومبوند و م ...

اشتباه تایپ شده منظورم خواهر شوهرم بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
‎‌‎ ‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ🖤🖤🖤‎‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌˖ֶ‎‌‌‌‌‎‌‌
نمیشه که سنگین یه جابشینم اونوقت بایددرودیوارونگاه کنم من یانمیرم جایی اگه هم رفتم نمیتونم یه جاتنها ...

چی بگم والا. چرا نشه؟ من که همیشه تو فامیل شوهرم یه جا میشینم و با بچه‌م سرگرم هستم. در نهایت صحبت‌های معمولی میکنیم و تموم

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
خب میگی شام ناهار میری خونشون  عوض اون شام و ناهار ها دعوتش کن  شاید اخلاقت یه مدلیه نه ...

آخه من بدون دعوت میرم البته زنگ میزنم اطلاع میدم

خوب انتظاردارم اوناهم مثل من بدون دعوت بیان 

آره احساس میکنم ازشخصیتم خوششون نمیاد

اوناخیلی میخندن حتی به جرزدیوارهم می‌خندن 🤨ولی من به هرچیزی نمیخندم ماهاکلاالکی نمیخندیم

ولی اونا😬

نه بابااینم که خیلی بده روشون بازشه

بخدا من جای توباشم ازخدامم هست پیش من نیان اصلاااا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه من بدون دعوت میرم البته زنگ میزنم اطلاع میدم خوب انتظاردارم اوناهم مثل من بدون دعوت بیان  ...

خب پس تو هم اخلاقت مثل منه😂

ولش کن با خودت خوش باش اونا ۴ روز دیگه چنان باهم بد میشن و کلی حرف و حدیث پشت همدیگه میزنن (دیدم که میگم) 

من دوری و دوستی رو ترجیح میدم 

بی دعوت هم نرو 

من که جایی نمیرم مگر اینکه خیلی خیلی اصرار کنن واسه همونم معذبم 

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2706