2752
2734
یه مدت میاد پایین بازم میره بالا

همیشه همین بوده

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی طلا میریزه ۴ستون بدنم میلرزه چون دراه میره عقب برا جهش بعدی😐😐

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2731
میخاد بره پنج تومن بمونه‌کجای کاری پری خانم

شما مطمئنید .

من یکم پول دارم برا خرید چیزی دارم جمع میکنم ولی معلوم نیست کی بتونم بخرم..از وقتی طلا ۲۷۰۰بود پول دستمه به نظرتون طلا بخرم

عزیزم صبح سبزه میدون بودم با خواهرم میخواست سکه بفروشه هیچکی نمیخرید همشون میگفت حبابش بالاس بازار ر ...

تو شهر ما ک نزدیک ۱۸۰ از ی خانم طلا خرید طلا فروشه 

دیدم هفتاد تومن اومده پایین 

ولی دلخوش نکنید صد میارن پایین یهو ی تومن میبرن بالا 

خیر ندیده ها شگرد شونه

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
شما مطمئنید . من یکم پول دارم برا خرید چیزی دارم جمع میکنم ولی معلوم نیست کی بتونم بخرم..از وقتی طل ...

فردا بخر 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

همش یه روزه اومده پایین بذارید حداقل سه روز بیاد پایین بعد بگین ریزش کرد

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤