2752
2734
عنوان

نذر ۱۳صفرکردم هردو حاجتم براورده شد خود معجزستتتتت بیاین🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 46 پست
من و خواهرمم به نیت عوض کردن ماشین سوییچ خریدیم دادم شوهرم خندید گفت میزارم جیبم فقط ناراحت نشی 😐 ...

من خودمم میگفتم موهای من عمرا درست بشه من هیچوقت بچه دار نمیشم ولی هردوشد

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میسپارم به خودت کمکم کن🙏🏻✨
عزیزم وقتی اعتقاد نداری مجبور نیستی نظر بدی هرکسی یه اعتقاداتی داره و قطعا ک لطف خداست ولی واسطه شدن ...

تاپیکتون نظر سنجیه من مختارم هرجا دلم میخواد چه موافق چه مخالف نظرمو بدم .این قانون سایته وگرنه گزینه ی ریپلایی نداشت اینجا😊

الان شما کدوم ائمه رو واسطه قرار دادی؟

میگن روز ۱۳ صفر برید بیرون قفل و کلید و جوراب و عروسک بخرید برای حاجتتون .من ائمه ندیدم توش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قبلا فکر میکردم دعا و اینا خرافانه ولی واقعاپی بردم به دعا و خدا و ائمه الهی شکرت ،برای شاغل شدن ...

این نذر میتونم بگم با همه نذرها فرق داره برای ازدواج حلقه واسه شاغل شدنم یه وسیله مربوط ب کاری که دوست داری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خداروشکر که حاجت رواشدی عزیزم  من دوسال پیش همین کارو کردم و حاجتم براورده نشد و همچنان منتظر ...

حتما به صلاحت نیست الان باردار بشی گلم اگ به صلاح باشه حتما میشه با این نذر و ردخور نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاپیکتون نظر سنجیه من مختارم هرجا دلم میخواد چه موافق چه مخالف نظرمو بدم .این قانون سایته وگرنه گزین ...

امام حسین 

چون ماه محرم و صفرو.. متعلق به ایشونه و اون قسمتم اصلا خرافات نیس علمی بخوای بهش نگاه کنی قانون جذب میگه منتظر هرچی باشی وقبل یه چیزی براش بخری بزاری کنار قطعا ب سمتت میاد تو کتاب قانون جذبم گفته ولی قطعا همه اینا لطف امام حسینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه کسی حاجتش این باشه با کسیکه دوسش داره یا عاشقشه ازدواج کنه چی بخره ۱۳ صفر؟

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
اگه کسی حاجتش این باشه با کسیکه دوسش داره یا عاشقشه ازدواج کنه چی بخره ۱۳ صفر؟

حلقه ازدواج بخر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حلقه ازدواج بخر

طلا؟ کو پوللل

خـدای‌قشنگم♥️گشایشی ایجاد کن برای دل هایی که با بغض صدایت میکنند🍃تاپیک مذهبی و دعا تگم کنین ممنون.و لطفا برای رسیدن به خواسته هام یه حمد بخونین یا صلوات ،ان شاءالله حاجت روا بشید
کله قند بخر کوچیکا

مرسی😊

2706