2733
2734
عنوان

پدرشوهرم که وکیل محکوم به تخلف انتظامی کردم +++ عکس محکومیت

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 55 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم حق بقیه رو میگیرم کاملا هم به قانون اشناام اصلا هم کسی جرات نداره حقمو زیرپا بگذاره حج خانوم

خب ک چی اگه میگی من با قانون آشنام این خانم چرا باید بهش ظلم بشه و هیچ کاری نکنه ک دست آخر دادگاه رای ب نفع اونا بده حج خانووم

دخترچقدر میخای خودت اذیت کنی من کاربری قبلیت یادم که ی بارهمسرت کتکت زده بودالان مشکل چیه چراطلاق نمیگیری دقیقا دنبال چی هستین؟چون اینطورکه من ازقبل یادمه نه همسرت و نه خانوادش ادمای درستی نبود وبا اینهمه ضعفی که دارن شما ازش جدانمیشی

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
2731

اگه میشه درخواستموقبول کن .نگرانتم بااین پدرشوهری که داری خیلی مواظب خودت باش 

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

حالا کاری به طلاق ندارم ولی سارایی دمت گرم تونستی این پدرشوهر ادم کنی   واقعا تعجب کردم اخه طرف خودش سابقه کاروکالت داره 

قبول کردم 😁😂

دمت گرم .ولی مواظب خودت باش سعی کن دیگه باهمسرت رابطه نداشته باشی 

احسنت فکر کرده با جنگ وشکایت از پدرشوهر مشکل حله

عزیزم شما اصلا درجریان زندگیش نبودی اگه کاربری قبلش داشتی متوجه میشدی چقدر اذیتش کردن .پس خواهش میکنم ناعادلانه قضاوت نکن

امروز ک این ابلاغ براشون رفته  شوهرم گفت خیلی واقعا ناراحت شدم بعد بلاکم کرد 😂🤦‍♀️

بدرک،بنظرمن دیگه اصلاباهاش رابطه نداشته باش ،الان حسابی کینه ای شده اینم که،میگی شخصیت دوقطبی داره خدانکرده،ی بلایی سرت میاره بعدم باباش ی پرونده سالم نبودن ودیونه بودم واسش درست میکنه وتموم.جدی میگم