2752
2734

هیچوقت از این روابط خوشم نیومد هیچوقت ها

همکار همکاره دیگه دلیلی نداره باهاش رفت و آمد کنید تا اینجور اعصاب خوردی ها نداشته باشید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حالا خونه مال خودتونه خیلی شخصی نیستا طرف اینکه گفته اخی بیشعور بوده میتونست بگیه انشالله ب زودی صاح ...

حالا پشت سر هم میپرسید باز بهتر تا یکی دوساعت بگدره باز بپرسی خیلی بیشعوربوده

2731

خوب شما چه صحبتی کردین که ایشون اینجوری گفته 

طرف که نمیاد بهش سلام بدی بپرسه خونه از خودتونه یا مستاجرین 

یا مثلا یک چیزی میکیم از پول پیش و اجاره طرف میکه پول جمع کتید خونه بخرین 

به هر حال شما هم قطعا یک صحبتی کردین دیگه

ما تو خونه سازمانی زندگی میکنیم  کرایه نمیدیم چون کارمندی زندگی میکنیم  بخدا ک زندگیو بر ...

نمیدونم این ملت چشونه😐😐

مفت نیست هرماه یه چیزی از حقوقتون برمیدارن

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
😢😪 ملت بخیل 

نداریم بسازیم دیگه 

از یه طرف پرستار یه مرکز از یه طرف مسئولیت سرایداری 

بخدا ک حقوقمون سر جمع نمیشه ۲۵ تومن تو ماه 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
شوهرت صورت مساله روپاک کرده وگرنه تواین مملکت نصف بیشترش مستاجرن کلان باید با اون خانم وشوهرش رفت وا ...

من همینو به شوهرم میگم مگه گناه کردیم مستاجریم قایم کنیم

حالا خونه مال خودتونه خیلی شخصی نیستا طرف اینکه گفته اخی بیشعور بوده میتونست بگیه انشالله ب زودی صاح ...

اصلا چه سوالیه ک کسی رو ک بار لوله میبینی بگی خونه مال خودته یا مستاجری  

نمیدونم این ملت چشونه😐😐 مفت نیست هرماه یه چیزی از حقوقتون برمیدارن

اره بخدا هر ماه ور میدارن 

از یه طرف پرستاری از یه طرفم مسئولیت سرایداری .

حقوقمون سر جمع نمیشه ۲۵ تومن . 

خونه هم ک در حال ساخته . 

مجبور شدیم سرایداری قبول کنیم ک خونه و سرپناه داشته باشیم و از طرفی هم چون خونه کوچیکه از حقوق یکممم کم میشه

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
اره بخدا هر ماه ور میدارن  از یه طرف پرستاری از یه طرفم مسئولیت سرایداری . حقوقمون سر جمع نمی ...

انشالله زندگیت رو به راه شه

سعی کن با اینجور افراد صحبت نکنی تا زهرشونو نریزن ول نمیکنن

روله لرم❤️ ای کاش بدونید چقدر ازتون بدم میاد ای کاش بدونید چقدر نفرت انگیزید هرچقدر هم سعی کنید با رسانه خودتونو خوب جلوه بدید شاید عده ای گول بخورن ولی بیشتریا میدونن چه ذاتی دارید"نپرسید که کیارو میگم"
2706