2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 35 پست
خیانت کرده خانومش همون اقاپیامک داده ب همسرش دست خانومش روشده وقتی پیگیری کرده دیده دوست پسرش بوده گ ...

عجب!

خیانت کرده زن قبلیش بعد الان داره بهش سکه میده؟ و شما هم با یه مرد شکاک بد دل زبون باز مطلقه راضی هستی و فقط تردید داری؟!!!!!

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیانت کرده خانومش همون اقاپیامک داده ب همسرش دست خانومش روشده وقتی پیگیری کرده دیده دوست پسرش بوده گ ...

مگه میشه چند وقت بودن پیش هم که بعد عروسی تازه فهمیده که با دوست پسرش رابطه داره؟

منم مثل شمافک میکنم وباشماموافقم خانواده دارباشخصیت هستن همه انکانات داره پسرمنم هدفم اینه زندگی کنم ...

من دختر عمم هزار سکه مهریش بود ولی وقتی طلاق گرفت حتی یک سکه ام ازشوهرش نگرفت ،گفت فقط میخوام فرار کنم

2731