2733
2734
عنوان

از عروس یا زنداداشتون چه توقعاتی دارید؟عایا اونم اونجوری هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 33 پست

یکم درک کنن  و سطح توقع خودشون رو از ما بیارن پایین فرق نزارن  بین بچه هاشون 

مثلاً میگن فلانی مشکلات داره زندگیش هیچ توقعی چه مالی چه فکری از هیچ کدوم از بچه هاش ندارن ولی از ما دارن که زندگیمون رو تعطیل کنیم و به اونا و بقیه بچه هاشون برسیم حالا چه مالی باشه چه فکری چه جسمی 😡😡

فقط درک می‌خوام درک کردن همین 

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
من که اصلا اصلاداداش ندارم راحت خودمم تک عروسم بنظرم احترام ازهمه چیز مهم تره 

تو مثل منی داداش ندارم تک‌عروسم ولی راضی نیستم چون خانواده شوهرم خیلی خیلی توقع دارن ازم. واقعا اذیتم خیلی هم طعنه و کنایه میزنن

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاصلمپن نزدیک چند دقیقه  رفت آمد در ماه یکبار اگر وقت کنم اونها دورتر حتی

وای چخ خوب

کاش منم میتونستم ماهی یه بار برم فقط

بخدا انق زورم میاد هفته ای یه بار برم

باهاشون تو یه ساختمونم اونام خیلی پرتوقعن مقایسه گرن 

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
ینی چیکار میکنه ک میگی احترام میزاره به مامان بابات؟

سوالت برام‌عجیبه.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2731
به عنوان عروس از خانواده شوهر توقع دارم هیچچچچوووقت پیداشون نشه و هیچوقت تو زندگیم نباشند از عرو ...

وای کاش همه توقعاتشون مث شما بود

همه عروسا با خانواده شوهر قطع رابطه بودن بخدا همگی راحت بودیم😂😂😂😂

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
تو مثل منی داداش ندارم تک‌عروسم ولی راضی نیستم چون خانواده شوهرم خیلی خیلی توقع دارن ازم. واقعا اذیت ...

من مادرشوهرم خوبه تکیه میندازن اما کارم برا آدم انجام میدن دیگه بی خیال شدم اهمیت نمیدم 

من مادرشوهرم خوبه تکیه میندازن اما کارم برا آدم انجام میدن دیگه بی خیال شدم اهمیت نمیدم 

کار انجام میدن ولی از دست حرفاش خیلی حرصی‌ام

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
وای چخ خوب کاش منم میتونستم ماهی یه بار برم فقط بخدا انق زورم میاد هفته ای یه بار برم باهاشون تو ...

آره اکثرا اون دسته ک کنارهم و تو یک ساختمونند متاسفانه بی مشکلشون نیست .

من با اینکه دوتا بچه دارم 

پدر مادرم فوت شدندهیچکسی را ندارم  و سختم هست بینهایت اما خودم همیشه بودم و خودم دیدم اینجور احترام ها بیشتر و خودم هم جدای از سختی ها مستقل تر شدم و بیشتر از پس کارهام برمیام دیگ عادت کردم ب این شرایط  هربار هم گله ای کردند ک چرا نمیرم بچه ها و کارهام بهانه کردم چون اون چهار تا جاری دیگم دائم رفت و آمد دارند 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
منم همین شوهرم که همش بهم میگه نهنگ و گاو و بوفالو واینا 

من شوهرم خودش خوبه و بهم حق میده ولی طرف منو نمیگیره

2706