2752
2734
عنوان

بنظرتون داداشم خیلی حساس

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 22 پست

برادرت نباید فوری میرفت میزاشت کف دست مادرزنش و قضیه رو بزرگ میکرد. میتونست بدون آبروریزی این موضوعو ببنده. 

باید یه جوری پسرعمو رو مینشوند سر جاش با اخم یا بد نگاه کردن. رفت . آمدو قط کنن به نظرم

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
حرف داداشمم همینه بعد فکر کن شنیده که وقتی زن داداشم میره خونه عموش پسر عموش با زیر پوش رکابی و بد م ...

نمی‌دونم چی بگم ولی اگه من جای داداشت بودم حداقل دوتا دنده از اون پسر حرومی میشکستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمی‌دونم چی بگم ولی اگه من جای داداشت بودم حداقل دوتا دنده از اون پسر حرومی میشکستم

مامان و بابام نمیذارن ک حتی به خود طرف چیزی بگه چون ک میگن قضیه بزرگ میشه نامزدیت بهم میخوره

2731
مامان و بابام نمیذارن ک حتی به خود طرف چیزی بگه چون ک میگن قضیه بزرگ میشه نامزدیت بهم میخوره

خب بخوره بدرک.. وقتی برادرت روی این مسیله حساسه اونام براشون مهم نیست فردا معضل میشه برادر منم با زنش میرفت بیرون دختره مشکل بینایی داشت هی تنه میخورد به مردم تو خیابون بعد به مادرش که میگفت مادر میگفت تعصبی و حساسی پی ش میاد و.. ولی کلا دختره مشکل داشت.. اینام اولش اینطور میگن ولی قبولش برای یه مرد سخته

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥