2733
2734
عنوان

باهاش اتمام حجت کردم+اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 2877 بازدید | 136 پست
خودت رو عیبهات مانور نده . درمورد عفونت و دندوناتم همش بزن تو سرش ک تقصیره توعه.  نباید همش پیش ...

😔 هوف خودم چهرم رو مخمه ، چندباری مسخرم کرد گفتم از خوبی توعه 😞 اونم دیگه نگفت ولی واقعا خستم از همه چی

مرا تا جان بود جانان تو باشی 🫂🫀آرامشم🥰آریان پسر کوچولوم🤗💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم جدی میگم چهرتون زیباس واقعا خیلیم ب دل میشینین نمیدونم چطور همسرتون اینطوره....   اون پی ...

فداتشم عزیزم😍🫀 حتما گلم مرسی

2731
چرا روی زیبایی چشمات . روی جوونی ت و هیکلت مانور نمیدی؟ دندانم یکی یکی درست کن ماهی ۲تومن هر مرحله ...

حتی نزاشته برم دندانپزشکی شرایط رو بپرسم نمیدونم چجوریاست ولی احتمالا برم

اسی جان عزیزدلم تا الان نوع چت کردنتون و حرفایی که زدی رو خوندم

ناراحت نشی ولی مقصر خودتی

خواهشا و خواهشا ک لطفا با چند تا مشاور خانم و آقا صحبت کن

عزیزان میشه برای حاجت دلم دعا کنین صلوات بفرستین؟انشاالله خدا حق رو به حق دار برسونه❤️ از اون دعاهایی که از ته دله میخوام. که محتاجم❤️🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿               همسرخواهر مینا ماشین سنگین داشت 😁هرجورمیتونی‌بمون‌یارقدیمی💫 
فداتشم ک😍 الان موهام کوتاهن تپلتر شدم کلی مشکل گوارشی پیدا کردم موهام سفید شدن  ولی مطمئنم اگ ...

عزیزم هر ادمی یه مشکلاتی تو زندگیش داره شما فوکوس کردی رو جنبه های منفی زندگیت 

تپل شدی تو خونه ورزش کن تا لاغر شی، موهات دوباره بلند میشن، رو تغذیه ات بیشتر دقت کن انقد فک نکن که همه چی داغونه و...

تو یه مادری باید بتونی قوی باشی از خودت مراقبت کنی حرف نسنجیده نزنی 

و هیچچچچچ مردی هم تو دنیا فک نمیکنم باشه که با زور و قلدری حرف خانومشو بپذیره فقط زبون نرم جوابه

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
تو سری . اعتماد ب نفس نداری. اینستا پاک کنه . بچسبید ب زندگی خودتون

آخه من پیج کاری دارم اون نداشته باشه میگه توام پاک کن

ولی مقاومت میکنم😁چون من نگفتم پاک کنه 

2706