2752
2734
کاملا مشخصه یه بچه نشسته داره تایپ میکنه دیالوگهاش مشخصه اصلا بین سه تا آدم بالغ نیست این حرفها

اول تو میرسونیم بعد لیلا جانووووو 😅😅😅😅

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
نظر داره نوشته بود به شوهرش، شوهرشم خوشش میومده

خب چی شد؟

آخرش گفت سرکاری بوده؟؟؟؟؟

عججججججب!

خدایا چرا نسل اینارو منقرض نمیکنی؟؟؟

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من در عجبم از اینایی که براش کامنت راهکار یا همدردی گذاشتند

تو تاپیکای اینمدلی بشخصه خودم هر وقت حس کنم دروغه میام بیرون از تاپیک و هیچ نظری نمیدم

ولی خب یسری دوستان مسئولیت پذیر هستن و سعی میکنن مدرک ارائه بدن تا بقیه هم دروغ بودن تاپیکو باور کنن 

شاید باورت نشه ولی اکثریت ادمایی که تو تاپیک هستن به این دوستان حمله میکنت که چرا داری لو میدی؟ما میخایم دروغ بشنویم 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

اینجا هیچ چیزش قابل باور نیست فقط واسه سرگرمی اینجاییم 

اگه میخواین تعطیل شه و با روحیتون سازگار نیست  خودتون خیلی راحت میتونین کاربریتونو حذف کنین 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
نخوندم رفتم دیدم عکس جاریشو گذاشته کاملا سرکاری

حتما این سر یه زن شوهر دار خراب شده

از روی عقده اومده عکسشم گذاشته

والا به خدا

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!