2752
2734
عنوان

اونایی که میگن یه دونه بچه احساس تنهایی میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 21 پست

احساس تنهایی رو که میکنه

تازه باز بچه های الان هنوزم دورشون شلوغه مامان بزرگ بابا بزرگا لطف کردن و کلی عمه و خاله و دایی و عمو براشون به جا گذاشتن بابچه هاشون ... بچه های نسل بعد خیلی بدبختن خودشونن و خودشون.. نه خواهربرادری نه فک و فامیلی ، نسل بعد یه دور که درد تنهایی و معضلاتش رو بکشن دیگه کاراشتباه پدرمادراشونو تکرار نمیکنن و خودشون بچه هاشون رو تک نمیذارن

الان هرچی بگی بازیه عده هستن که برن رو منبر و فاز روغن فکری بگیرن چون هنوز جامعه و بچه ها و خانواده های تک فرزند به اون صورت با معایب و مشکلات تک فرزندها درگیر نشدن و فعلا درحال سیر در رویا و توهم و داده های غلط هستن

H خدا رو چه دیدی شاید شد M

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

افرین  میتونی واسه بچه ات یک دوست پیدا کنی تن۶ا نباشه اگر دوسش بد بود عوضش کنی اما خواهروبرادرو ...

الویت اون دوستش خانواده خواهد بود ولی الویت اون دوستش خواهد بود  بچه همش به دنبال این خواهد بود محبتی که از خواهر برادر می‌خواسته رو از دوست بگیره

در ضمن از کجا معلوم بعدا یجوری نشه که نتونه دوست پیدا کنه یا چقدر قراره با دوستاش تعامل داشته باشه مگه؟ یه روز در هفته فوقش بره بیرون دوبار زنگ بزنه.

خواهر برادر نیاریم که ممکنه بعدا بد بشه؟ ازدواج هم ممکنه به طلاق کشیده بشه چرا ازدواج می کنید؟

احساس تنهایی رو که میکنه تازه باز بچه های الان هنوزم دورشون شلوغه مامان بزرگ بابا بزرگا لطف کردن و ...

موافقم اونایی که میگن تک فرزندی خوبه خودشون تک فرزند نبودن یه چی شنیدن

2731
منظورم دعواهای دوران کودکی و بچگی نیست ..دعواها و حسادت های بعد ازدواج وقتی که همگی ازدواج کردن

خو گفتم عزیزم هممون متاهلیم وهرکدوممون بچه داریم 

بعضی وقتا داشتن خاهر وبرادرنعمته 

هرچند خودم دوتا بچه دارم وتصمیم دارم بااین اوضاع مالی ومملکت دیگه بچه نیارم 

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
الویت اون دوستش خانواده خواهد بود ولی الویت اون دوستش خواهد بود  بچه همش به دنبال این خواهد بود ...

نه اگر مشکلی مالی نداشته باشه بیاره ۳ تا بیاره   معمولا دعوا خواهربرادر اکثرا ب خاطر وضعیت اقتصادی پایین 

نه اگر مشکلی مالی نداشته باشه بیاره ۳ تا بیاره   معمولا دعوا خواهربرادر اکثرا ب خاطر وضعیت ...

بله و فرق گذاشتن والدین که خودش باعث ایجاد تنش بین خواهر برادرها میشه..نمیتونید احساساتتون رو درست تقسیم کنید محبت کنید خب نیارید

خدایا نامم را بر زبان اقوام آتیه نیکو و سخنم را دلپذیر گردان