2733
2734
شما هر وقت روشن میکنید به درصد شارژ باتریش نگاه می کنید یا فقش همون خونه ای که شارژ توشه؟

من اصلا واقعا نگاه نمیکنم فقط به همون خونه نگاه میکنم ببینم شارژ دارخ یا نه اصلا دقت نمیکنم به درصد 

فقط 44 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اها ویندوز چنده؟

۱۰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
2731
اون زمان که اینکار رو کردی داشتی باهاش کار میکردی؟

اره. روشن بود داشتم باهاش کار میکردم که تاپیکت دیدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره. روشن بود داشتم باهاش کار میکردم که تاپیکت دیدم 

میشه الان شارژشو نگاه کنی بعد یکبار خاموش و بعد روشن و دوباره خاموش کنی و بعد روشن ببینی شارژش تغییری کرده

البته با کمی فاصله اینکارو کن مثلا۱۵ثانیه

میشه الان شارژشو نگاه کنی بعد یکبار خاموش و بعد روشن و دوباره خاموش کنی و بعد روشن ببینی شارژش تغییر ...

میشه خواهشا اینکارو یکبار دیگه کنی؟

وقتی شیک درصد از شارژت کم شد یعنی وقتی تازه مثلا شارژش روی همون عدد ثابت شد اینکارو کنی