2733
2734
عنوان

باشوهرم بحثمون شد.. اخه دخترعموش بهش..

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 51 پست
بله درسته.  اتفاقا قبل طلاق دخترعموش خودش از بدیای دخترعموش میگفت..  منم میگفتم به توچه.. ...

خب پس اگه واقعا دختره یه سری بدی هم داره و شوهرتون هم میدونسته پس خیلی ساده اس 

فعلا اگه بخاطرش دعوا نکنی خیلی بهتره و وانمود کن توام طرف دخترعموشی و حق میدی بهش 

فقط میدونم اگه تو این موارد دعوا کنیم بدتر همه چی خراب میشه 

شوهرت فکر میکنه مشکل از توعه و بیشتر پناه میبره به دختر عموش و احتمالا چون دخترعموش از زندگی شخصیش باهاش دردو دل میکرده شوهرتون هم متقابلا اینکارو بکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینم چون برادر نداره با شوهرم صمیمیه..  ولی واقعااذیت میشم..  چون الان. چتش تبدیل به ایموج ...

ببین هر طور میتونی شوشو از زندگیت کم کن که بلایی که به سر من اومد به سر تو هم میاد

پسر عمو برادر نیست، پس اینهمه عموزاده که با هم ازدواج میکنن چی هستن؟ به این حرفها گوش نده دمش رو قیچی کن، مثلا یه ویس بده با صدای خودت تو همون اپلیکیشنی که با شوهرت صحبت میکنه، و بگو عزیزم اگر خواستی صحبت کنی من وقت دارم شابد تونستم کمکت کنم، یا اینکه شوهرت بهش بگه که میتونی با خانمم تماس بگیری و ازش مشورت بخوای، بالاخره خانم ها حرف همو بهتر میفهمن، همه چیز به شوهرت بستگی داره ولی ساده نباش و این حرفها که میگن مثل برادره رو باور نکن

2731

اسی بهش پیام بده بگو لطفا در مورد هر اتفاقی که برات پیش میاد به شوهر من پیام نده میگی کسی مزاحمت شده مرده غیرتی شد رفت بلایی بسرش آورد شما پاسخ گویی بعد من فک میکنم کرک از خودته هول میچرخی که مزاحمت داری وگرنه این همه دردو دل بیجا با شوهر من نمیکردی

نهه دفاع نکرده ولی میگه من چیکار. کنم خب..  این میاد پی. ویم اینارو. میگه.  من چیکارش. کنم ...

بگو پیاماشو سین نکن دیر دیر جواب بده و سرد بذار خودش متوجه باشه نباید پیام بده

چه ربطی داره شرایط مطلقه ها واقعا با بقیه فرق داره

بله همشون نه ولی خیلیا 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی