2752
2734
عنوان

چرا باید رو ماست و شیره انگور نون خورد کنم بخورم🤣🤣😵‍💫

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 50 پست
ماست و مگه با مربا نمیخورین من بجای مربا شیره انگور میزنم خیلیم مقوی😔🤣🤣🤣🤣🤣

منظورت چه ماستیه .ماماست فقط بانعنا وخیاروگردو یا بورانی اسفناج میخوریم

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
شیره انگور ماست ما هم میخوریم

اره طرف ما این ترکیب رو خیلی میخورن منم عصابم نمیکشه هی لقمه بگیرم همشو میریزم تو یه پیاله روشم نون خورد میکنم میخورم🤣🤣🤣🤣

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منظورت چه ماستیه .ماماست فقط بانعنا وخیاروگردو یا بورانی اسفناج میخوریم

ماست خامه ای صبحانه 

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2731
سالاد شیرازی و سس مایونز نوشابه و آبلیمو  پفک و سس قرمز  اینم ترکیبات سمی من

اره سالاد باسس میخوریم خیلی دوسدارم

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
این ترکیب مگه به عنوان یه غذا اعلام استقلال نکرده؟

پس تنها نیستم😁

ماست خامه ای صبحانه 

اها،منظورت خامه صبحانس ،اره یا بامربا یا باعسل میخوریم

سالاد شیرازی و سس مایونز نوشابه و آبلیمو  پفک و سس قرمز  اینم ترکیبات سمی من

اها یادم رفت بگم رو چیپس فلفلی سس قرمز خیلییی تند میزنم میخورم دیگه به فنا میره زبونم

ولی من سالاد شیرازی و مایونز رو امتحان کردم خوشم نیومد حالت تهوع گرفتم

بجای ابغوره ب سالاد شیرازی ما ابلیمو میزنیم😵‍💫

احیانا اون پنیر خامه ای نیست ؟ آخه پنیر و شیره انگور و مربا شنیدم ولی ماست آخه؟؟

پیشنهاد میکنم یبار ماست خامه ای رو با شیره انگور بخوری ببینی چقد خوشمزه میشه چطور تاحالا نخوردین🥴

پنیر با شیره انگور ک مزه بدددد میدههه اون شیرین این شور

اها یادم رفت بگم رو چیپس فلفلی سس قرمز خیلییی تند میزنم میخورم دیگه به فنا میره زبونم ولی من سالاد ...

آره با سس فلفل خیلی خوبه 

مام آبلیمو میزنیم خوب به نظرم این سلیقه آیه بعضیا دوست دارن بعضیا نه

اها،منظورت خامه صبحانس ،اره یا بامربا یا باعسل میخوریم

ن عزیزم خامه ن ماست😭

2706