2752
2734
ارکوپال خوشگل اصلا نیستش من کل شوش رو گشتم ارکوپال یک درجه از ملامین بهتره اصلا مناسب مهمونی نیست

طرح های خیلی خوشگلی تو همون پاساژای شوش هست بیشتر بگرد

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

چقدر خوب شد که نظرات رو خوندم

همه میگن چینی با کلاس تره من چون مجردم زیاد تو این چیزا سر در نمیارم

مامانم بشقاب میوه خوردی چینی داره میگفت بریم ارکوپال بخریم ارکوپال بهتره

حالا بهش میگم

من ارکوپال رو از این جهت دوست دارم که خیلی سبکه

ارکوپال خوشگل اصلا نیستش من کل شوش رو گشتم ارکوپال یک درجه از ملامین بهتره اصلا مناسب مهمونی نیست

دقیقا از نظر منم  اصلا شیک نیست 

تو خانواده ما یه جوری جا افتاده ک حتما باید برا مهمون چینی خوب گزاشت ارکوپال زشت میدونیم 😄 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
چقدر خوب شد که نظرات رو خوندم همه میگن چینی با کلاس تره من چون مجردم زیاد تو این چیزا سر در نمیارم ...

ارکوپال سبکه برای استفاده روزمره خوبه

چینی به نسبت ارکوپال سنگینه ولی جنسش از چدن نیست که دست ادم فلج بشه. 

ولی خب چینی شکیل تر و بااصالت تر هست. 

برای پذیرایی از مهمون سرویس چینی مطمئنا بهتره. 

ولی خب هستن افرادی که ارکوپال رو تعداد بالا میگیرن که راحت تر باشن. چینی کلا نمیخرن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
دقیقا از نظر منم  اصلا شیک نیست  تو خانواده ما یه جوری جا افتاده ک حتما باید برا مهمون چی ...

چینی اصالت داره. 

یه جنس پدر و مادر داره. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
طرح های خیلی خوشگلی تو همون پاساژای شوش هست بیشتر بگرد

گفتم تمام شوش رو زیر و رو کردم دو‌سه هفته درگیر خرید همین سرویس بودم هر چی سرویس خوشگل دیدم چینی بود یک نمونه هم ارکوپال خوشگل ندیدم 

ارکوپال خیلی زیاد بود ارزون‌تر هم بود اما خوب قشنگ نبود 

گفتم تمام شوش رو زیر و رو کردم دو‌سه هفته درگیر خرید همین سرویس بودم هر چی سرویس خوشگل دیدم چینی بود ...

آخرش چینی خریدی؟ 

آخرش چینی خریدی؟ 

اره دیگه 

اتفاقا دنبال ارکوپال برای دم دستی بودم هیچی خوشم نیومد تو پیج ها ارکوپالهای خوشگلی هست اما عکسها همه با ادیت هست باید از نزدیک چرخید بعد رفتم سراغ چینی خارجی اما خوب چینی ایرانی زیباتر از چینی خارجی هم بود 

سرویس بن چاینا خریدم از مقصود صادراتی 

البته پشت ظرف اسمی از مقصود نیست برند خارجی هست اما خود فروشنده گفت در اصل اینا مقصود هستن اما چون صادراتی هستن برند خارجی میزنند 

و اینکه به خاطر بن چاینا بودن کمتر میشکنه مثل ارکوپال هم سبکه 

من چون سرویس چینی مهمانم گوشه دار بود خیلی اذیت میشد تو چیدن تو ماشین ظرفشویی یا تو دست شستن یکی از مواردی که رعایت کردم این بود که سرویس گرد و بدون دالبر و گوشه باشه 

وگرنه کارهای دالبردار خیلی خوشگلی هم بود اما من نخریدم 

خوبه بالاخره چینی سبک مورد نظرتو پیدا کردی👍

سرویس 26پارچه بود؟ چند خریدی؟ چون منم دنبال سرویس خوب و سبکم. اگه مایلی عکسشو بزار منم بخرم 

ارکوپال سبکه برای استفاده روزمره خوبه چینی به نسبت ارکوپال سنگینه ولی جنسش از چدن نیست که دست ادم ف ...

مرسی بابت راهنماییت عزیزم💗🌸

اخه خیلی دیدم اطرافیانم تو مهمونی ها از  ارکوپال استفاده میکنن مامانمم میگفت تعداد زیاد بگیرم سرویس کاملش رو برای مهمونی ها

بنظر شما مهمون بیاد ادم جلوش بشقاب ارکوپال بذاره زشته؟ رسمی نیست یعنی؟

2706