2752
2734
والا کسی رو نمی‌شناسم فقط میگم اگه برم سمت این آدما تاحالا شنیدین چطور بوده ؟ 

والا بعدا سر دعوای زندگی سرش نزنی دختر کی بودی فلان برو یعنی سرکوفت بهزیستی بودنشو نزنی

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد

ن سمت ما نشنیدم کسی ابن کارو بکنه ... ولی اگر خانوادت فرهنگشو دارن ایده خوبیه بعدش بیچاره نکنن دختر بیچاره رو بگن کس و کار نداری و فلان

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه ولی اینو در نظر داشته باشین که اینطور آدما نیاز به محبت زیادی دارن و واقعا یک پشتیبان واقعی می‌خوان

اگر نمیتونین اینجوری باشین لطفاً اذیتش نکنین 

آدم باید هیچ بشه تا به خدا برسه ...  
2731
یعنی چی؟!!!!اصلا اصلا اصلا درکتون نمیکنم،یعنی اونا خوبن بقیه بد!!!با این دیدگاه لطفا ازدواج نکنین،قب ...

نمیگم بد هستن ولی شانس اینکه اینا بهتر براشن برا یکی مثل من بیشتره وگرنه من به خواهر یا مادر خودم که توهین نمیکنم 

کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا کاربر آقا
خوب نه اینطوریم بهرحال شنیدم با مسعول اونجا صحبت بشه پرونده میارن اونی که میخوای رو انتخاب میکنی سمت ...

میتونم یه سوال بپرسم؟

خب چی شد که تصمیم گرفتید از بهزیستی انتخاب کنید؟

شخصیت حمایت گری دارید یا اعتماد به نفس ضعیف؟

تو بهزیستی موردهای مختلفی هست بستگی داره نظر شما روی کدوم مورد باشه بچه های بی سرپرست یا بد سرپرست ؟

بی سرپرست که از اول اونجا بودن باشن فک کنم بهتر باشه 

نمیگم بد هستن ولی شانس اینکه اینا بهتر براشن برا یکی مثل من بیشتره وگرنه من به خواهر یا مادر خودم که ...

بین همه آدما و جوامع خوب و بد هست،ب قول بابام ما ها مث ی درخت سیبیم،هم خراب مونو داریم هم کرم خورده و هم سالم،مطمعن باش توی اونجا هم آدم خوب و بد شو داره

یعنی چی؟!!!!اصلا اصلا اصلا درکتون نمیکنم،یعنی اونا خوبن بقیه بد!!!با این دیدگاه لطفا ازدواج نکنین،قب ...

نیت ایشون اینکه میخوان از جای دختر ببرن ک ب قول معروف ن چک زدیم ن چونه عروس بردیم خونه.

کالا نیتش خوب نیست😒

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
میتونم یه سوال بپرسم؟ خب چی شد که تصمیم گرفتید از بهزیستی انتخاب کنید؟ شخصیت حمایت گری دارید یا اع ...

هر دو .‌البته بی اعتماد به نفس نیستم ولی میگم یه جوری انتخاب کنم ریسک نباشه بعدا اذیتم کنه این آدما اذیت بیخود ندارن 

2706