2733
2734
عنوان

کسی جدیدا ریتالین خریده؟ اصل بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 16 پست
پس مسأله ش باید جدی باشه تا ریتالین بدیم ممنونم که تجربه ت رو گفتی

ببین عزیزم   تا وقتی ک از سلامته بچه ات  مطمعن نشدی  ن نده    انشالله ک هیچ کسی چ بچه چ بزرگتر  نیازی ب هیچ قرصی نداشته باشن   همه سلامت باشن     ولی خیلی خطرناکه      چون من توان مالی نداشتم نتونستم بجز شهرستان  ب جای دیگ ببرم دکتر      حتی شوهرم اصلا براش مهم نیس ک بچه چجوری میشه    فقط اله میگ پیدا کن بده بخوره اروم بشه    ولی منی ک بجای پسرم کباب میشم  چجوری خودمو آروم کنم    گیرم بچه ام با ریتالین اروم شد    من چی      پس اول قبل قرص تا میتونید دکتر خوب ببرید   بعدش   چون واقعا اعتیاد پیدا میکنه واکنش نشون میده 

یعنی میگی ریتالین موقع مصرف به قسمت توجه و تمرکز مغز کمک می‌کنه ولی به قسمت حافظه آسیب میزنه؟

هم به تمرکز اسیب میزنه و هم به حافظه. فقط موقع مصرف و تو کوتاه مدت تاثیر داره . چون توش مواد مخدر داره

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید