2752
2734
عنوان

کشمکش همیشگی من و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 32 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم همین حال و دارم،غمگین و پرخاشگر میشم.ولی چون به شوهرم اثبات شده که به خاطر تغییرات هورمونیه خیلی ...

منم در حالت عادی آرومم حتی به آرامش و خونسردی معروفم... اما باز متوجه نمیشه که بخاطر تغییرات هورمونیه فکر می کنه از جایی ناراحتم دارم سرش خالی می کنم! حتما باید بهش همه چیو مستقیم بگم ! 

هیچ مشکلی ندارم پریودی چه ربطی به اعصاب داره چند ساله جدیدا انداختن تو دهن خانمها همش تلقینه

نه عزیزم واقعا بدجور رو خلق و خو تاثیر میزاره اینا اثرات هورمونه تلقین نیست البته شرایط زندگیم ممکنه تشدیدش کنه.من بیشتر با پسرم درگیرم این مواقع بچس اذیت میکنه تحمل ندارم،قشنگ روزای دیگه معلومه حالم بهتره‌

مثلا چی؟ بابونه دارم...

دمنوش بابونه.گل محمدی. بهار نارنج...داخل خونه گل خشک اسطوخودوس بزار...هم نشاط اوره.هم آرامش بخش...از عود بهار نارنج هم میتونی استفاده کنی...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه
منم در حالت عادی آرومم حتی به آرامش و خونسردی معروفم... اما باز متوجه نمیشه که بخاطر تغییرات هورمونی ...

اگه تازه ازدواج کردین طبیعیه بعدا دستش میاد،من که بداخلاق میشم میرم تقویم و نگاه میکنم میبینم بله نزدیک پریودم  

نه عزیزم واقعا بدجور رو خلق و خو تاثیر میزاره اینا اثرات هورمونه تلقین نیست البته شرایط زندگیم ممکنه ...

دقیقا منم هم با شوهرم هم با پسرم درگیر میشم. حتی با پدرم! شوهرم می گه کلا با جنس مذکر مشکل پیدا می کنی

دقیقا منم هم با شوهرم هم با پسرم درگیر میشم. حتی با پدرم! شوهرم می گه کلا با جنس مذکر مشکل پیدا می ک ...

دکتر یه قرص گیاهی به من توصیه کرد فمودین،برا این روزا یه دو ماهی خوردم بد نبود انگار میخوای امتحان کن چون گیاهیه خوردنش عوارضیم نداره.

وای چقد بد.... نه واسه من حدود پنج روزه که اونم اگه باهام دهن به دهن نذاره می تونم یه جوری سر کنم

من واقعا درگیرم فقط خدا و شکر شوهرم فهمیدس خیلی حمایتم میکنه،البته بیشتر سر پسرم خالی میکنم طفلی  

2706