2752
2734
عنوان

اونایی که تازه کاتید اینو گذاشتم پروفم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 32 پست
خیلی کار خزیه عزیزم چیو میخوای ثابت کنی پسرا عذاب وجدان نمیگیرن فقط این پیامو میدی که تو رفتی من دار ...

کاش میشد فراموشش کنم ..حتی وقتی میخوابمم توی خوابمم دلتنگشم

بیو چی اونم خزه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس پاک میکنم عکسو بیو چی؟اونم بده؟

بیو چیزی بزار ک بفهمه وقتی اونم نیس حالت خوبه

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2731
امضات وسط گریه هام منو خندوند

بخدا پدرمو دراوردن از بس دروغ میگی دردغ میگی راستی گریه نکن همه چی‌میگذره همه چی فراموش میشه

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
مثلا چی

سکوت گاد ترین لول پختگیه 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
اخه دو ماه و نیمه من حالم مثل روز اوله نمیدونم چرا خوب نمیشم

یسال دوسال طول میکشه فراموشش کنی

سعی کن بری بیرون بگردی تفریح کنی تمرکز نکنی روش من رفیقم عاشق ینفر بود ینی عاشقااااا داشت میمرد ساعتها وایمیساد پشت پنجره ک ففط ی لحظه رد شه ببینتش ..درس ایناش افت کرده بود قیافه داغون..الان فراموش کرده

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   
کاش میشد فراموشش کنم ..حتی وقتی میخوابمم توی خوابمم دلتنگشم بیو چی اونم خزه؟

عزیزم این حس تو رو ۹۹٪دخترا حس کردن به خدا منم کردم من نمیخواستم مامانم بفهمه میرفتم تو دستشویی بی صدا زار میزدم بعد خودمو تو اینه میدیدم ۱۰۰برابر دلم به حال خودم میسوخت گریه میکردم باز من ۲۶ سالمه بعد اون روزا بلند شدم ارشد گرفتم الانم درگیر مصاحبهدکتری و انتخاب رشته ام اگر اون پسر بیاد خودشم بکشه دیگه لولش به من نمیخوره بچه که نیستی تموم کن این کاررا رو دعا معراج رو بخون یا علی بگو برو دنبال زندگیت

عزیزم این حس تو رو ۹۹٪دخترا حس کردن به خدا منم کردم من نمیخواستم مامانم بفهمه میرفتم تو دستشویی بی ص ...

مامان من خبر داشت.. انقد حالم بده جلوی مامانمم میشینم گریه میکنم

خداروشکر عبور کردی کاش منم فراموش کنم و بتونم با خودم کنار بیام حالم به شدت خرابه

چن وقته کاتی

مامان من خبر داشت.. انقد حالم بده جلوی مامانمم میشینم گریه میکنم خداروشکر عبور کردی کاش منم فراموش ...

الان ۴ سال ولی از ۳/۴ماه بعدش بلند شدم دیگه ،اون ۳ ماهم فقط فیلم میدیدم سریال های طولانی 

2706