2733
2734
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 7077 بازدید | 1101 پست
این‌طرز‌صحبت‌درست‌نیست

ممنونم🙏

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
میگم چند سالته بیبب

بین۱۸ تا۲۵👩‍🦯

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فققط هوتن😂😂😂😂💋

عاشق هیکلشم خاک ت سرم 😂🥲🥲🥲

عزیزوم انشالله که برشی بهش 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
بین۱۸ تا۲۵👩‍🦯

اع هم سن های منی که 

چه میدونم .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2731
عاشق هیکلشم خاک ت سرم 😂🥲🥲🥲 عزیزوم انشالله که برشی بهش 

خوب چیزیه...

اوج زن هوتن میشه همین الانشم🧸 

اع هم سن های منی که 

خوشوقتم چند سالته؟

به نظرم پول خواستن از دوس پسر اشتباهه

ولی خیلی سادس! بهش میگی:پول میخوام.

تا شب بریز بیرون پس😁😁😖😢😍

نه گناه داری 😁😅😅مخزنت پر میشه

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
کم کم بریز توش..  🤣🤣🙊🙊 منظورم اینه که بریز تو دلم...... 😑😑😂😂

مدیونی اگه فک کنی منحرفم😐😑🤣🤣🤣🤣🤣

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
فک میکنم اتفاقا😂😂🤣🤣

بی ترادب😝🤣🤣🤣

2706