2733
2734
عنوان

حباب🫧

| مشاهده متن کامل بحث + 7081 بازدید | 1102 پست
من از اول که لیسانسه هارو گذاشت رو هوتن کراش داشتم همه مسخرم میکردن الان همونا عاشقش شدن😂

منی که تازه شروع کرده ام لیسانسه ها میبینم😂😂

ندیده بودم قبلا😐😐

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم از همون موقع داشتم میگفتم چطور دلشون میاد ردش کنن و میگفتم اگه میومد درخواست میداد خودم باهاش از ...

منم دقیقا همینو میگفتم😂

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
2731
منی که تازه شروع کرده ام لیسانسه ها میبینم😂😂 ندیده بودم قبلا😐😐

خیلی باحاله کلا سریالای سروش صحت قشنگن

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
منم دقیقا همینو میگفتم😂

🤦‍♀️تازه میگفتم پولدارم هس بامزم هس دیگه چی میخوام😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

وای باورم نمیشه😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟

اوج خیلی عقبی از بازی👩‍🦯

روی من؟؟!! 🤐😂

نصف ملت رو پروفت کراشن اون نصف دیگه رو خودت

اوج خیلی عقبی از بازی👩‍🦯

انموقع ک لیسانسه ها میداشت اصلا حسی بهش نداشتم😂😂

از وقتی فیلم شبی که ماه کامل شدرو تلوزیون گذاشت کراش زدم روش😐😐

💙هوتنِ من.....هوژینِ من❤درخواست دوستی ندهید..... 
2706