2733
2734
عنوان

شوهرم ازم رابطه میخواد........

| مشاهده متن کامل بحث + 13786 بازدید | 159 پست
من بیشترحق را به شوهرت میدم ، اون باخودش هزارتا فکر و خیال کرده ، اینکه چه کاربدی کرده ک خیانت کردی. ...

اسی نارحت نشو

ولی حرف حقه و نمیشه ردش کرد

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید میرفتی مگ بچه ایی مگ شوهر نداری ک بهش بگه مزاحم نشو

فکر کن اون چقد داغون شده از فکر اینک نکنه تو خیانت کردی 

بچه هم عمرش ب دنیا نبوده یا هرچی تموم شده رفته

باید درست کنی همه چیزو

لطفا لطفا لطفا لایک نکنید ممنونم💙
2731

اگر شوهر تون می رفت مثلا دوست دختر سابق اش رو می دید شما می بخشید اش؟! اگر می بخشید اش،بعدش باهاش رابطه برقرار می کردید؟!

اگر بله که خب شما هم با شوهرتون رابطه برقرار کنید و ببخشید اش. اگر نه که شماهم برقرار نکنید. فقط یکسری مردها بخاطر اینکه همسرشون باهاشون رابطه نداره میرن  خیانت می کنن.

خیلی لاغر شدم زیر چشمام گود افتاده زشت شدم    

این چه حرفیه

ماهی هر وقت از اب بگیری تازه هستش

پاشو برو دوش بگیر

یک صفحه هم قران بخون ارومت میکنه

دوم جوانه گندم بگیر بخور یکماه به وزن دلخواه میرسی

پاشو

چه زندگی ها ک ب خاطر دوس پسرسابق خراب نمیشه. ول کنید دیگ. اگ خودت جای همسرت بودی چکار میکردی؟ با یه زن دیگه میدیدیش باور میکردی حرفاشو؟ از چشمت نمیوفتاد؟ نمیشد یه جور دیگ ب دوس پسرت بگی بیخیال شه؟   الانم بهش محل نده تا بره سراغ یکی دیگ اینقد زیادن زنایی ک منتظر اینجور مردان والا گناه خودتو دست کم میگیری الانم داری آتیش میزنی ب خرابه های زندگی خودت 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️

اگه شوهرمن بودسرمومیبریو

به خدا

بروشوهرتوبزارروسرت خواهرزندگیتوخراب نکن اشتباهی بودکه شده توسقط جنین ان شالله به زودی دامنت سبزشه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
خیلی لاغر شدم زیر چشمام گود افتاده زشت شدم    

عکس 😅

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

درک نمی کنم چرا رفتید پیش دوست پسر سابق تون که دست از سرتون برداره‌.

اگر من بودم به شوهرم می گفتم یکی مزاحمم شده و شوهرم بره کاری کنه طرف دست از سرم برداره. اگر هم متوجه‌ می شد که دوست پسر سابق ام بوده می گفتم برای قبل از ازدواجه

همسر من بود مثل یه اشغال پرتم میکرد خونه ی بابام 

بعدش هم طلاق 

ببخشید ولی قدرش و بدون زندگیت و بساز 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
این چه حرفیه ماهی هر وقت از اب بگیری تازه هستش پاشو برو دوش بگیر یک صفحه هم قران بخون ارومت میکنه ...

چشم  

اخه یکم تپل بودم همیشه دوست داشتم یکم لاغر شم شوهرم دوست نداشت الان ک لاغر شدم رنگ و روم پریده انگار سبز چشمامم کمر نگ شده  

2706