2752
2734
عنوان

نمیدونم حکمت خدا از اینکه از این شوهر بهم بچه داد چی بود واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی بچگانه فکر میکنی 

یکم سعی کن سطح فکرتو ارتقا بدی احتمالا مشکلاتتونم سر همین سطحی بینی شماست .

خودت خندت نگرفت از زدن این تاپیک ؟🤣

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
خب نزدیک جدایی چطوری تمایل به رابطه داشتی 

به زود مثل تجاوز میموند برام حتی گریه میکردم که نزدیکم نیاد ولی 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
خیلی بچگانه فکر میکنی  یکم سعی کن سطح فکرتو ارتقا بدی احتمالا مشکلاتتونم سر همین سطحی بینی شما ...

هه خوبه سرت بیاد

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
پس چرا ازت بچه خواسته و باهات رابطه داشته 

تو همینش موندم  که این بشر آدم یا حیوان که یه روز خوبه یه روز سگ

نصیحتت بشدت کارسازبود 😂

😐😂😂😂برعکس عمل کرد یادمه بهش گفتم اصلا زیر بار نرو کم کم خامش کن برو سرکار ی درامدی داشته باش واسه خودت حداقل ی پشتوانه باشه برات  الان میبینم اسی دوقلو حاملس🫤😂

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
دفعه بعدی زدت برو شکایت کن

با شنیدن صداش تپش قلب میگیرم  

2706