2733
2734
عنوان

خسته شدم بخاطر عمل بینیم + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 70 پست
بین نیمه فانتزی و طبیعی

کدوم دکتر 

بگو برم کاراش رو ببینم منم دماغم شبیه مال شماس و همین سبک میخوام عمل کنم

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
آره همه خوب بودن متاسفانه من به این توجه نکردم دماغ عروسکی و کوچیک بهم نمیاد فقط شیفته قوس دماغ و د ...

حالا من تاکید کردم دکتر یه وقت زیاد سربالا نشه از رو به رو سوراخا معلوم نباشه.... اصلا انگار نه انگار عمل کردم همون دماغو تحویلم دادم کاش حداقل کوچیکتر کرده بود نه قوس داره نه فرم داره😐الکی الکی اسم دماغ عملی افتاد روم الان روم نمیشه مهمونی برم هیچکس نگفت مبارکه تغییر کردی هیچی به هیچی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من تاکید کردم دکتر یه وقت زیاد سربالا نشه از رو به رو سوراخا معلوم نباشه.... اصلا انگار نه انگا ...

عکس نگرفتی

ب من گفت عکس بگیر هر قوس و تغییری ک میخوای بکشم راضی بودی همون شکلی عمل کنم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
کدوم دکتر  بگو برم کاراش رو ببینم منم دماغم شبیه مال شماس و همین سبک میخوام عمل کنم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
کدوم دکتر  بگو برم کاراش رو ببینم منم دماغم شبیه مال شماس و همین سبک میخوام عمل کنم

شیراز یزد تهران هم میشناسم خواستی بگو

تهران نیس

ب نسبت دکترای شهرم اوکی بود اگه شهرای دیگه هستین دکتر دیگه هم میشناسم

شیراز تهران یزد

این کرمانه دکتر روحانی

عکس نگرفتی ب من گفت عکس بگیر هر قوس و تغییری ک میخوای بکشم راضی بودی همون شکلی عمل کنم

میدونی چیه؟من خودم مد نظرم نیمه فانتزی بود خیلی تغییر میکردم تو مطبشم خوشم اومد اکثرا نیمه فانتزی بود و اونایی که طبیعی عمل کرده بودن جالب نبود اصلا... بعد چند نفری هم تو مطب هم تو کلینیک بهم گفتن این دکتره یه ایرادی که داره زیادی دماغا رو سربالا میکنه یعنی فقط از این همه ادم چند نفر فقط اینو گفتن حتی شنیدم چند تاشون افسردگی گرفتن از بس دماغشون سربالا شده... منم تو اتاق عمل گفتم یه وقت سربالا نشه اینم اصلا تغییری بهش نداده... دماغ خودمم نه غوز داشت نه عقابی بود صاف بود و گنده... الانم همونجوریه 😔

عکس نگرفتی ب من گفت عکس بگیر هر قوس و تغییری ک میخوای بکشم راضی بودی همون شکلی عمل کنم

بعد بهش گفتم دکتر نیمه فانتزی میشه؟ گفت نیمه فانتزیه رو به طبیعی عمل میکنم ولی طبیعیه طبیعی شده

حالا من تاکید کردم دکتر یه وقت زیاد سربالا نشه از رو به رو سوراخا معلوم نباشه.... اصلا انگار نه انگا ...

چندوقته عمل کردی

هرکسی یجور ناراحته

من از اینکه انقد ریز شدع ناراحتم.همش میگم این با ورم انقده ورمش بخابه چقدر میشه این دماغ ریز سربالا شده کابوسم

کاش بزرگ بود دیده وماغم استخونیه تا تونسته کوچیک کرده روم نمیشه برم دانشگاه

لایکم‌ نکنید💖
چندوقته عمل کردی هرکسی یجور ناراحته من از اینکه انقد ریز شدع ناراحتم.همش میگم این با ورم انقده ورم ...

واااااااااای خوبه که بخدا.... آدم عمل میکنه که کوچیک بشه دیگه... واسه من خیلی گندس 

حکمتی توشه لابد منم هی کنسل میکردم دکترای متفاوت مامانم خوشس نمیومد گره میوفتاد تو کارم برا ازمایشا ...

چرا چیشده مگه 

دکترت خوب نبوده؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2706