2733
2734
عنوان

زشته از شام امشب واسه مهمون فردامم نگهدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 35 پست
فقط از قبل غذای فردا رو جدا کن خواهش میکنم، نه که از ته مونده سفره امشب برداری برای فردا یه بار این ...

نبابا اضافه درست میکنم قبل امدن مهمونای امشبم برمیدارم میزارم کنار سالادم دوتا دیس بزرگ واسه امشب یدونم کوچیک واسه فردا درست میکنم سلفون میکشم چون امروز شوهرم خونس از بچم مراقبت میکنه فردا بخوام تمیز کاری کنم ب بچه برسم دیگه ظهر میشه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قورمه سبزی و یجوری وانمود کن انگار مال همون روزه هرکسی بدونه مال دیشبه ناراحت میشه جوجه هم همونطوری ...

سالاد میخام دوتا دیس واسه امشب درست کنم یدونم کوچیک واسه فردا سلفون بکشم سالاد فصله

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2731
نبابا اضافه درست میکنم قبل امدن مهمونای امشبم برمیدارم میزارم کنار سالادم دوتا دیس بزرگ واسه امشب ید ...

خیلی هم خوبه پس

خوش بگذره بهتون🌸

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱