2737
2734
عنوان

مادرشوهرم تو در مورد بچه اوردنم نظر میده

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 49 پست
زن پسره شه حق داره پس میخوای درمورد عروس همسایه دخالت کنه

اصلا خودتون رو جای مادر شوهر بزارین  خیلی حس عجیبه اصلا ادم دوست داره دخالت کنه 30 سال یه پسر رو بزرگ کنی با تمام قدماش راه بری معلومه که برات مهمه

از دیدگاه مادرشوهر نگاه کنی هم دل ادم میسوزه  

هشتگ کمی مادر شوهر خود را درک کنیم

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
اصلا خودتون رو جای مادر شوهر بزارین  خیلی حس عجیبه اصلا ادم دوست داره دخالت کنه 30 سال یه پسر ر ...

اونی ک شما میگی درسته ولی ن این ک تصمیم بگیره ک عروسش دلش میخواد مادر بشه یا ن و برا بدن عروسش هم تصمیم بگیره 

بعد اون پسرو بزرگ کرده و باعث رشدش شده ک آینده مستقل باشه فرزند و برا بردگی ک نمیارن ک مطیع باشه حتی برا بچه آوردن با شریک زندگیش هم اجازه بگیره

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
هر کاری میکنم واسش بازم همینه..دلیلش اینه به شدت به شوهرم وابستس..انگار هووی منه...دلش میخواد شوهرم ...

بگو باشه مادر جون ولی کار خودتو بکن مگه تو خلوت تو و شوهرته که بخواد جلوی بچه دار شدنتو بگیره😂👌

2706