2733
2734
عنوان

بیایید بگید 03/02/01 چطوری گذروندی تا اینجا بمونه یادگار 🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 136 پست
متاسفانه شرایط خوبی ندارم الان

چرا عزیزم 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
تاریخ امروز چ جالب عصن یادم نبود  ولی از صب تصمیم گرفتم مجازی رو بذارم کنار 😂🤦🏻‍♀️  ا ...

عه 

ما رو دور ننداز گل😍

بمونی برامون 

حالا منم کم میام ولی حیف کاربرایی مثل شما تو سایت نباشن 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام برم سونوگرافی آنومالی، فکر کنم تنها کار مهم امروزم باشه

الهی همه چی خوب باشه 💚

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
الهی عزیزم خیلی زیاد شده تنها نیستی الهی همه منتظران خدا دامنشون سبز کنه 💚

تو فامیل خودم که گاو پیشونی سفیدشون منم😔

شش ساله بدون علت حامله نشدم... حالا اطرافیانم تا اراده کنن حامله میشن😭

2731
تاریخ امروز چ جالب عصن یادم نبود  ولی از صب تصمیم گرفتم مجازی رو بذارم کنار 😂🤦🏻‍♀️  ا ...

مرسی که برای تاپیک من اومدی 😘😘😘😘😘😘😘

من از صبح کارهای خونمو میکنم،،الان نشستم بچه شیر میدم ب فکر طلاهای گمشده مم،،کاش پیدا بشه امروز و یه ...

الهی به حق امام زمان (عج)

عه  ما رو دور ننداز گل😍 بمونی برامون  حالا منم کم میام ولی حیف کاربرایی مثل شما تو سای ...

اووووه مریمممممم 😍😍😍 بخدا ک دلم واست یه ذره شده بودا 

کجایی خانم خانما 

کلا نینی نمیام خیلی کم شاید هفته ای ده دیقه 

ولی بازم صد رحمت ب جو اینجا 

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
مرسی که برای تاپیک من اومدی 😘😘😘😘😘😘😘

فدات عزیز دلم ❤️ 

مرسی ک تاپیک زدی جان دل

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
دیشب دعوا کردیم مثل همیشه بی نتیجه موند صبح بیدار شدم فکر کردم ب تمام اتفاقات  خوب و بد ک تمومش ...

خدا نکنه 

خواهش میکنم عزیزم درد و دل کن مشکلی ندارع 😘

تو فامیل خودم که گاو پیشونی سفیدشون منم😔 شش ساله بدون علت حامله نشدم... حالا اطرافیانم تا اراده کن ...

عزیزم این چه حرفیه به خودت میزنی 

خوبم مرسی🧡 خیلی کم پیدا شدیا    

اره نمیام زیاد متاسفانه 

فدات عزیز دلم ❤️  مرسی ک تاپیک زدی جان دل

فدات بشم عزیزم 😘 ظاهراً خاطر خواه زیادی داری

2706