2752
2734
عنوان

مامان خواستگارم پیام داده جوابشو چی بدم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 53 پست

اینم بگم اگر الان جواب این پیام رو بدی تا آخر عمرت این پیامکا ادامه داره پس از همین الان شروعش نکن

فقط فوقش همین پیامک رو نشون پسرش بده دیگه نه بحثی بکن نه حرفی بزن

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

عزیز جان یه پیام بده بگو خانم عزیز اینکه از جانب مادر من حرف میزنید به من برمیخوره لطفاً از خودتون مایه بذارید بعدشم ما مشتاق نیستیم تشریف نیارید لطفاً

کسی که از اومدنش مطمئن نیست بیجا میکنه حرفشو میندازه و هی عقب میندازه قشنگ معلومه نمیخواد این وصلت جور بشه

این زنه تو زندگی یعنی پدرتو درمیاره از لحنش مشخصه چه آدمیه ولش کن بابا چیزی که زیاده پسره بخدا هیچکس بعد هیچکس نمُرده برای خودت ارزش قائل شو بذار به پات بیفتن به قول ما ترکا میگیم قیز قاپیسی شاه قاپیسی (در خونه دختر در خونه شاهه)

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از مادر شوهری که به عروسش پیامک میزنه و خط و نشون میکشه و از پسرش دفاع میکنه عوقم میگیره 

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   

اصلا هم جواب پیامکشو نده 

هرچی جواب بدی بازم این کار چندش و تکرار میکنه ب یه ورت بگیر پیامشو انگار ک اصلا ندیدی

اگه من الان تو یه تاپیک سرکاری دارم نظر میدم ایشالاااااااا استارترش به زمین گرم بخوره ک دروغ میگه   

عزیزم تاپیک های قبلیتو ک دیدم  به نظرم این شخص با همچین خانواده ای نمیتونه آرامش و خوشبختی شما رو تضمین کنن ، شما تو زندگی با این آدم درگیر حاشیه ها میشی بیشتر از سمت مادرش ، نگین ک مهم خودشه و خانواده مهم نیستن شما وقتی با این آدم ازدواج میکنی به قول یه نفر انگار با خانوادش هم ازدواج میکنی یعنی با طرز فکرشون با عقایدشون و خیلی چیزای دیگه ، همیچن مادرشوهری زندگی رو زهر میکنه واستون من تجربشو داشتم ، دوره نامزدی بدترین دوران عمرم بود مادرشوهر از کاه کوه میساخت دنبال داستان درست کردن بود ک چرا جلو من با شوهرت آروم صحبت کردی نکنه داشتین پشت سرمن حرف میزدین یا چرا فلان لباسو میپوشی شلوارت چرا جذبه بهم استرس وارد میشد درگیر نشخوار ذهنی شده بودم کارم به دکتر کشیده شد  به نظرم اینکه از همین اول کار خودشونو نشون دادن خدا رو شکر کن آدم ازدواج میکنه که اون خلا هایی که تو زندگیش داشته رو با ازدواج پر کنه مثلا اونجایی که آرامش نداشتی با ازدواج جبران کنی نه اینکه ازدواج کردن آرامشتو بگیره

حالا بازم تصمیم با خودته عزیزم🌱🌷

حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند با اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!
جالبیش اینجاس پسر همین آدم قبول نمیکنه که مادرش دروغ میگه  بلکه میگه دروغگو تویی و بعد از ازدو ...

دقیقا

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون