2733
2734
عنوان

اخرش ازدست مادرشوهرم وخواهرشوهارم سکته میکنم🤐🤐😔

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 28 پست
بخدا دلم‌میخواد یبار باخیال راحت برم گردش

دقیقا.من که میرم سفر،نمیگم بهشون.اسفند رفتیم کیش،خواهرشوهرم از زیر زبون بچم حرف کشیده بود،اونم گفته بود رفتیم کیش.بعد به شوهرم پیام داده بود،باز بی خبر میرین کیش!!تا چن وقتم حرف نمیزد باهامون!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا.من که میرم سفر،نمیگم بهشون.اسفند رفتیم کیش،خواهرشوهرم از زیر زبون بچم حرف کشیده بود،اونم گفته ...

خب بتوچه اخه 

والا چه گیری میدن به زن داداش

مام رفته بودیم بعد اونحا بودنی زنگ زدن چرا مارو نبردین

2731
رسما بیرونمون کردن خواهر

خیلی رو میخواد 

اصلا قطع رابطه کن  و دیگه خونشون نرو نه خودت برو ن بزار شوهرت  بره بگو مامانت خرجش زیاد میشه فردا میگه پول برقم زیاد شده چون شماها اومدین مجبورشدم لامپ بیشتری روشن کنم 🤦‍♀️

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
خب بتوچه اخه  والا چه گیری میدن به زن داداش مام رفته بودیم بعد اونحا بودنی زنگ زدن چرا مارو ن ...

حالا شوهرشما خوبه خداروشکر،جوابشونو میده.

شوهر من اصلا زبون نداره.منم جواب بدم میگن عروسه،دلش نمیخواد ما باهاشون بریم جایی.

چن تا خواهر شوهر داری؟من یه دونه دارم ولی کاش همینم نداشتم!!!