2733
2734
عنوان

کسی هست که تصمیم گرفته باشه عروسی نگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 20 پست
دقیقا من به همیناس فکر میکنم اما ی خورده میترسم که بعدا پشیمون نشم

همینکه میگی قرار جشن عقدتونو بگیرین خوب دیگه چرا رو دلت بمونه هم جشن گرفتین هم چند وقت بعد بی دردسر میرین سر خونه و زندگیتون و یه ماه عسل توپ 

مهموناییم که میخوای واسه عروسیت دعوت کنی یه دور میان خونتون هر کدوم ، فامیلا بالاخره خونه تازه عروس دوماد میرن ، دیگه میتونی یه تعدادی از فامیلای نزدیکتو با هم دعوت کنی عصرونه یا شام خونت ، کادو خونه نوییت رو هم میتونن بدن (بستگی به فامیلاتون داره 😅)

ماهم دقیقا همینیم اینکه همو خیلی دوست داریم ولی خب از طرف خونواده اونا پول ی رهن خونس..و باقی خرج ...

ببین همین گذشت ها و درک شرایط هم عشق و محبت میاره وگرنه که همه به حرف عاشقن و همو دوست دارن اما پای این مراسمات که میرسه یادشون میره و فقط میخوان هنه چیز باب میل خودشدن باشه 

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینکه میگی قرار جشن عقدتونو بگیرین خوب دیگه چرا رو دلت بمونه هم جشن گرفتین هم چند وقت بعد بی دردسر ...

مرسی از راهنمایتت عزیزم به احتمال زیاد همین تصمیم رو باهاش درمیون بزارم  

«همه چیز برای کسی که می داند چگونه صبر کند، به موقع اتفاق می افتد!  
ببین همین گذشت ها و درک شرایط هم عشق و محبت میاره وگرنه که همه به حرف عاشقن و همو دوست دارن اما پای ...

بله واقعا 

تو این دوره وزمونه ما 7ساله باهمیم و باهم بزرگ شدیم...راستش من خیلی صبوری کردم ..پوله تو جیبی هم نداشت اما چندوقت پیش برام کادوی ارزشمندی خرید

چیزی که برام مهمه اینه ک قدرمو میدونه 

واقعا خواستن ملاکه اصلیع   

2731

واسه باغمون یه باغ شخصی پیدا کردیم کوچیکم بود تا حالا هم توش عروسی نگرفته بود صاحب باغ و اولین بار بود از یه جا که صندلی و اینا کرایه میدادن صندلیای ساده و معمولی اصطلاحا بهشون میگن ناپلئونی از اونا گرفتیم که مناسبترینش بود از نظر قیمت غذا هم دادیم اشپز برامون درست کرد ینی همه مواد اولیه رو گرفتیم دادیم یه اشپز که خیلی همه کیف کرده بودن

گل عروسی به گلفروشی تو شهرمون رفتیم گفتیم یه چیز مناسب بزن برامون در حد یه گل ارایی ساده پشت سرمون و ماشین عروس هم خیلی کوچیک  دی..جی هم دوست شوهرم بود تخفیف داد حسابی ولی رو هم رفته عالی شد 

ببین قبل من تو فامیل تو بهترین تالار و تشریفات عروسی گرفتن  ولی خودشون به زبون اوردن که چقدر عروسیت خوش/گذشت و خودمونی بود

مهمونام هم فقط در حد خاله و دایی و عمو و چنتا دوستامون

و اگر بر تو ببندد همه ره‌ها و گذرها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند…#مولانا
واسه باغمون یه باغ شخصی پیدا کردیم کوچیکم بود تا حالا هم توش عروسی نگرفته بود صاحب باغ و اولین بار ب ...

عزیزممم

چقد خووب