2733
2734
عنوان

مادر شوهرم میگه عروس آوردم که برام نوه بیاره🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 1110 بازدید | 68 پست
بخدا دیگ نمیتونم خسته شدم از بس بهم حرف زد منم آدمم تا ی جایی تحمل دارم آخه  منم به سنم نگاه م ...

دفعه بعد جدی بهش بگو خیالتون راحت حداقلِ حداقل تا دو سه سال آینده هیچ خبری نیست . این تصمیم من و پسرتون هست و ازش کوتاه نمیایم 

گفتم که هر هفته زحمت نکشین سراغ بگیرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دوباره چند روز گذشت و پرسید و گفتم نه برگشت نگام کرد گفت بی عرضه ای دیگ بی عرضه

من بودم  میشستمش پهنش میکردم 

ببین ب کسی ربطی نداره ک تو و شوهرت کی میخاین بچه بیارین اینبار گف بچه بیار بگو من  بچه بیارم خرجش و تو میدی ؟شیرشو تو میدی؟شبا گریه میکنه تو نگهش میداری؟اینارو بگو دهنش قشنگ بسته شهه بگو ی کلام ختم کلام من تواننگهداری از بچه ندارم 

اخه بی عرضه یعنی چی از کی تاحالا بچه داشتن شده عرضه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

ناراحت شدم و حرفی نزدم

تا دوباره چند روز پیش ازم پرسید و گفتم نه

گفت بابا بچه بیارین دیگ دوباره نشست نصبحت کردن و منم فقط گوش دادم

آهر همه حرفاش گفت من عروس آوردم برام بچه بیاره

خیلییی از این حرفش ناراحت شدم یعنی یه آدم پوچی شدم 

چکار کنم چی بگم از اون روز همش خودمو میخورم سعی میکنم یاد حرفش نیوفتم 

از ی طرف فامیلم هستیم نمیخوام چیزی بگم

یه دفعه دیگ هم داشت میگفت مردم حرف میزنن و میگن چرا بچه دار نمیشن زشته بده گفتم مردم هر کی هر حرفی میخواد بزنه اهمیتی نداره من ب حرف مردم زندگی نمیکنم اصلا به مردم ربطی نداره

که چند روز بعدش حرف انداخت و بهم گفت من فلان روز به ت همچین حرفی زدم ت نباید در جواب حرفم اینو بهم میگفتی

بابا دیگ چکار کنم خسته شدم🤦🏻‍♀️

جان منی❤️

بگو این مسئله شخصیه و من و همسرم فقط حق داریم براش تصمیم بگیریم.

در ضمن من بچه نمیخوام و الان خیلی زوده

و هیچ زندگی با بچه اوردن پایش محکم نمیشه 

زن مجبور میشه بخاطر بچه هرمشکلیو تحمل کنه بشینه جهنمو تحمل کنه اونوقت میگن ببین بچه باعث شده زندگیشون پایدار بشه😒

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

غلط زیادی کرده و .... زیادی خورده

بگو اون ماشین جوجه کشیه بدبخت

خودت محکم و صبور و با وقار باشی هیچ غلطی ازش بر نمیاد

اینم بگم اینا خیلی زرنگن فشارت میدن تا تو جیغ و داد بزنی پس عاقل باش و بهونه دستش نده که بگه دختره بی حیا و دریده و خروس جنگیه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بذار بگن 

منم ۱۹ عروسی کردم ۲۴ اوردم 

انقدر که همه فکر میکردن نازایی دارم 

الان دخترم ۱۷ سالشه 

گاهی ب عقب نگاه میکنم‌میگم‌بازم زود بود دو سه سال دیگه جا داشت 

یکم بنداز گردن شوهرت بگو الان نمیخواد یا اون بگه 

بعد بچه بیاری انها میان بزرگ کنند کلی مسئولیت داره 

فعلا امضا ندارم
ب حرفش گوش ندهههه اون برای دل خودش میگههه بیخیال هرکسی زندگبه خودشو داره چرا ذهنتو درگیرش میکمی وقتی ...

بخدا ی سونوگرافی رفتم برای رحم و اینا

همینطوری رفتم چکاپ کنم مث همیشه

سونوگرافیه بهم گفت متاهلی و چند سالته و اینا

میگفت بچه نیار سنت کمه خودت بچه ای برو ۲ ۳ سال دیگ بچگی کن بعدا باردار بشو

گفتم ولی خانواده شوهرم اینو نمیگن میگفت میخوان پاگیرت کنن ت ب فکر خودت باش

جان منی❤️
ناراحت شدم و حرفی نزدم تا دوباره چند روز پیش ازم پرسید و گفتم نه گفت بابا بچه بیارین دیگ دوباره نش ...

اینو نخونده بودم برات پایین تر همینو نوشتم که لای کار نکننت

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
حرف مادر شوهرت به کنار اگه بچه نمیخوای بازم زیر نظر دکتر باش منم 19سالگی عروسی کردم الان ۲۲سالمه اقد ...

آره من چکاپ میرم و تنبلی تخمدان داشتم و رفع شده زیر نظردکتر بودم اما بازم میگم زوده

جان منی❤️
2706