2752
2734
عنوان

بچه ها بیاین ببینین چه پیامی اومده برام 😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 62 پست
وای یعنی نزدیک پنج میلیون رو کارتمه؟جدی میگی😐

کارتت بانک سپه س،،، همراه بانک سپه نصب کن ده گردش اخر بگیر مشخص میشه 

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دوتا موجودی نمیخونن باهم اولی ک ۵هزار تومن اومد ۱میلیون و ۵۰۰بود دومی ک ۳۴هزار اومد شد ۳میلیون ۷ ...

ممکنه یه کارتم دوتا حساب داشته باشه؟

اخه من رو کارت بانک سپه کلا پونصد داشتم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2731
سهام عدالت نیس احیانا

پونصد رو کارتم داشتم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
در خواست وام ندادی ؟

نه بابا اصلا

سود پول خودته 

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
۳۴ تومن سود ریختن.البته فکر کنم شماره کارتش بااون اولی ک پنج تومن ریختن فرق داره.قبلا داشتی خودت پول

من مطمئنم پونصد داشتم فقط

لابد سهام عدالته

اره منم دیشب  اس مس سودش اومد چون کارت را ندارم پول را برادرم به حساب گاهی  پول میاد و گاها سود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706