2733
2734
عنوان

بچه‌ها خاستگارم میگه از سگ و گربه و اینا بدش میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 40 پست
آخخخخ گفتی  🤤🤤🤤🤤🤤 وای دلم کشیده بغلشون کنم فشارشون بدم 🥲

گورباح یه بی عاطفه ی وحشیه 

سگا خیلی مهربونترن به نسبتشون 🤣🤣🤣

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گورباح یه بی عاطفه ی وحشیه  سگا خیلی مهربونترن به نسبتشون 🤣🤣🤣

آره خیلی

من 

خونمون ی سگ داشتم بعد ازدواجم یکی دوماه بعدش مرد🥺🥺🥺

البته بخاطر سن بالاش بود 

۹ سال داشتیمش از تو دست ی زن ظالم نجاتش دادیم 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
آره خیلی من  خونمون ی سگ داشتم بعد ازدواجم یکی دوماه بعدش مرد🥺🥺🥺 البته بخاطر سن بالاش بود ...

اوخی 🥺 

عللی رغم حب قلبیم به سگ و گورباح تو‌خونه نمیپسندم 

ترجیحم خداقل اینه که اگه تو روستایی چیزیزندگی میکردم اونجا نگهداری کنم 

گناه دارن خودشونم خیلی اذیت میشن توخونه 

خصوصا الان که عقیم میکنن و واکسن میزنن و یه عده رو‌دیدم ناخن میکارن براشون🤦

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
اوخی 🥺  عللی رغم حب قلبیم به سگ و گورباح تو‌خونه نمیپسندم  ترجیحم خداقل اینه که اگه تو ...

ن ما اینکارارو نمی‌کردیم🤣

اینم عکس سگم اسمش آنی بود🥺

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

اولا عزیزم این مشکل شما اتفاقا مشکل بزرگیه چون بحث اعتقادی پیش میاد چون ایشون معتقدند نجسن که خب غلطه گربه نحس نیست ولی شما اعتقادی به نحس بودن ندارید

این زنگ خطری هست که در مورد اعتقادات باهم صحبت کنید و ببینید که چقدر تفاهم دارید باهم